email
save
کد خبر: ۸۲۳۸
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۹

کوپر: بازی سختی برابر یکی از بهترین های آسیا داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه با بیان اینکه این تیم کار سختی برابر ایران دارد، گفت: تیم ملی ایران در حال حاضر در بین برترین تیم های آسیا قرار دارد و مصاف با این تیم سخت است.

به گزارش پرشین خبر، هکتور کوپر در نشست خبری پیش از دیدار با ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ اظهار داشت: ایران یکی از بهترین تیم‌های آسیا است و مسلماً زمانی که رو به روی این تیم قرار می‌گیرید کار سختی در پیش خواهید داشت.
سرمربی تیم ملی سوریه افزود: ما تلاش می‌کنیم فردا با نظم و انضباط در ترکیب خودمان بازی کنیم. باید اشتباهات خودمان را کم کنیم. چون می دانم چطور از اشتباهات خودمان استفاده کنیم. از لحاظ روحی و روانی بسیار آماده ایم چون می‌دانیم تیم خوبی داریم که توانایی‌های بالایی دارند.
او در مورد صعود تاریخی سوریه به مرحله حذفی و همچنین تجربه‌اش در باختن مقابل تیم‌های بزرگ در زمان سرمربیگری در والنسیا و اینتر ایتالیا که منجر به از دست دادن قهرمانی با تیم‌هایش شده بود، افزود: قیاس شما درباره این موضوع اشتباه است. این موضوع می‌تواند به شانس‌های کم و اشتباهات ربط داشته باشد. شاید حتی داور هم اشتباه کند.
سرمربی تیم ملی سوریه در خصوص احساس ملت سوریه از صعود این تیم به یک هشتم نهایی یادآور شد: ما خوشحالیم که توانستم الان باعث خوشحالی ملت سوریه شویم. الان باید بگویم باید خیلی سخت کوشانه بازی کنیم و بتوانیم خودمان را برای بازی سخت آماده کنیم. باید بگویم تنها تمرکز ما باید روی دیدار فردا باشد تا بتوانیم مردم سوریه را خوشحال کنیم‌.
کوپر تصریح کرد: وقتی شما بازی‌های بزرگ را ببازید نشان می‌دهد عملکرد درخشانی دارید که به اینجا رسیدید. سخت تلاش کردم و از منتقدان تا خانواده‌ام همگی تلاش مرا دیدند. به همین دلیل به خودم افتخار می‌کنم.
وی در مورد حذف مصر از جام ملت‌های آفریقا با توجه به حضور در این تیم و همچنین راهکار به گل رسیدن سوریه مقابل ایران که خط دفاعی قدرتمندی دارد، گفت: بی‌احترامی است که قبل بازی با ایران درباره تیم‌های دیگر صحبت کنم. مقابل یک تیم بزرگ بازی داریم که به خوبی سازماندهی شده و باید با تمرکز کامل بازی کنیم. باید همه تلاش خود را برای رسیدن به گل به کار بگیریم. قدم اول این است که بتوانیم صعود کنیم. برای این منظور نباید در ابتدا گل بخوریم و سپس باید به حمله فکر کنیم. تمام ساختار تیم بر این مبنا چیده شده و تمام بازیکنان انگیزه و هیجان دارند تا بهترین خود را به نمایش بگذارند.
سرمربی تیم ملی سوریه تاکید کرد: سیستمی که می‌خواهیم استفاده کنیم این است که بتوانیم گل بزنیم و از بیشترین پتانسیل هر بازیکن استفاده کنیم. برخی اشتباهات باعث می‌سود نتیجه تغییر کند امیدوارم این اتفاق بازی فردا نیفتد و به برد خوبی برسیم.


ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>