email
save
کد خبر: ۱۳۳۱۱
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰
عبدالله ویسی:

برای نباختن با استقلال بازی می کنیم

سرمربی فولاد خوزستان گفت: تک امتیاز در این دیدار به ما کمک خواهد کرد و ما برای نباختن به مصاف استقلال خواهیم رفت.

به گزارش پرشین خبر؛ عبدالله ویسی در نشست خبری قبل از دیدار برابر استقلال تهران گفت: هر چه به هفته‌های پایانی نزدیک می‌شویم بازی‌ها سخت‌تر می‌شود. دقیقا حالت دوی ماراتن را داریم که چند متر آخر آن بسیار حساس می‌شود. ۵ تیم برای ماندن در لیگ برتر می‌جنگند و دو تیم بالا برای رسیدن به قهرمانی.
ویسی گفت: استقلال تیم بسیار خوب و قابل احترامی است که نشان داده شایسته قهرمانی است و تلاش می‌کند برنده شود، اما ما تا زمان سوت پایان بازی می‌جنگیم تا بتوانیم به هدفمان دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا فولاد خوزستان با آن همه امکانات در چنین شرایطی قرار دارد گفت: متاسفانه از امکاناتی که فولاد دارد به خوبی استفاده نمی‌شود. فولاد شرایط خوبی دارد، اما هنوز نتوانسته به جایگاه اصلی اش دست پیدا کند ضمن اینکه برخی‌ها هم نمی‌خواهند این تیم در شرایط ایده آل قرار بگیرد.

ویسی در خصوص عملکرد تیم‌های خوزستانی هم گفت: تیم‌های خوزستانی برای بقا می‌جنگند و متاسفانه شرایط سختی دارند. بجز فولاد، استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان با این تفکر بسته می‌شوند که در لیگ بمانند که این یک اشتباه بزرگ است و متاسفانه زمانی که خودم در نفت آبادان هم بودم چنین صحبتی شد و می‌دانم با پورموسوی با استقلال خوزستان هم همین صحبت‌ها شده است. فولاد خوزستان تغییرات زیادی داشته. این تیم برای رسیدن به لیگ قهرمانان بسته شد. بازیکنان خوبی گرفته شد، اما از اول فصل رفتار‌ها با منصوریان و دیگران بد بود. آن موقع همه دست به دست هم دادند تا فولاد خوزستان نتیجه نگیرد، اما حالا که شرایط سخت شده است همه دست به دست هم داده اند که فولاد بماند. متاسفانه تعدادی هم بر روی سکو‌ها به این اتفاقات دامن می‌زنند که تیم وارد حاشیه می‌شود.

سرمربی فولاد خوزستان با ابراز گلایه از نیامدن بانوان در ورزشگاه گفت: سه تیم خوزستانی یک مشکل بزرگ دارند و آن هم این است که بانوان در اردو‌ها حضور ندارند. خواهر و مادر و نامزد بازیکنان و همسرشان می‌تواند به ورزشگاه بیاید و به بازیکنان انگیزه بدهد، اما اعتقاد دارم یکی از دلایل عدم موفقیت فوتبال خوزستان، نبود بانوان در ورزشگاه است.

وی در خصوص جریمه ۲ میلیاردی که سازمان لیگ در یک اقدام عجیب برای این سرمربی در نظر گرفته است گفت: در این خصوص من را تا مرز سکته پیش بردند و الان همه جلسه‌ای داریم تا ببینیم شرایط چگونه خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا مدیریت تیم‌های خوزستانی موفق عمل نمی‌کنند گفت: من راجع به فولاد خوزستان نمی‌کنم. در این خصوص، اما استقلال خوزستان و نفت آبادان با بودجه کمی که دارند تنها برای بقا و ماندن در لیگ می‌جنگند و این اتفاق خوبی نیست. فولاد امکانات زیادی دارد که اگر از آن به خوبی استفاده شود به طور حتم جایگاه بهتری در لیگ خواهد داشت.

ویسی در مورد شرایط استقلال هم گفت: استقلال نه آنالیز می‌خواهد و نه شناخت. بازی‌های این تیم از تلویزیون به صورت زنده پخش می‌شود. هم نکونام فولاد را می‌شناسد و هم ما استقلال تهران را می‌شناسیم؛ بنابراین فردا تلاش می‌کنیم که بازنده از زمین خارج نشویم ولی بتوانیم حداقل یک امتیاز را کسب کنیم، چون دو بازی دیگر در داخل خانه داریم که اعتقاد داریم می‌توانیم با حمایت هواداران در لیگ برتر باقی بمانیم.

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که هواداران پرسپولیس دوست دارند تیم شما فردا از استقلال امتیاز بگیرد گفت: تمام کسانی که به ورزشگاه می‌آیند یک رگ استقلالی و پرسپولیسی دارند و من این وسط مانده ام که آیا باید به استقلال ببازم یا اینکه امتیاز بگیرم. چون هر اتفاقی بیافتد هواداران یکی از دو تیم خوشحال و دیگری ناراحت خواهد شد.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>