email
save
کد خبر: ۱۰۷۰۷
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۱
عنایتی در نشست خبری:

اشتباه مقابل پرسپولیس تاوان سختی دارد

سرمربی تیم فوتبال پیکان در آستانه دیدار برابر پرسپولیس با تاکید بر ویژگی‌های حریف گفت: اشتباه مقابل پرسپولیس تاوان سختی برای‌مان دارد، اما سعی می‌کنیم تاکتیک‌مان را دیکته کنیم.

به گزارش پرشین خبر، رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: با یکی از مدعیان اصلی قهرمانی بازی داریم و باید در تمام طول بازی با تمرکز ظاهر شویم. امیدوارم با آمادگی ذهنی بالایی برابر پرسپولیس ظاهر شویم تا به اهداف خود در زمین بازی برسیم.

وی افزود: از بازیکنانم به طور ویژه تشکر می‌کنم چرا که تمام توان‌شان را در ۲ بازی گذشته به کار گرفتند و ما توانستیم به نتیجه دلخواه و چیزی که لیاقت داشته‌ایم، برسیم و امیدوارم فردا هم بتوانیم با تمرکز و شرایط خوب بازی کنیم. پرسپولیس تیمی کاملاً باتجربه و دارای بازیکنان خوب است و اشتباه کردن جلوی این تیم بزرگ می‌تواند تاوان سختی برای ما داشته باشد. در طول ۹۰ دقیقه باید تمرکز داشته باشیم تا به چیزی که می‌خواهیم برسیم. همچنین غیر از ۲ یا ۳ بازیکن مصدوم که داریم همه آماده هستند.

عنایتی در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی در پیکان افتاده که برخلاف نیم‌فصل اول، نتایج خوبی در چند بازی گذشته کسب کرده است، گفت: کسانی که بازی‌های پیکان را دنبال می‌کنند، فکر می‌کنم با من هم‌عقیده باشند که در نیم‌فصل اول هم بازی‌های خوبی انجام دادیم، اما متأسفانه یک مقدار کم‌تجربگی به ما ضربه زد. ما سعی کردیم چند بازیکن باتجربه جذب کنیم که در شرایط خاص به ما کمک کنند و یک مقدار تجربه تیم ما بالا رفته است. خدا را شکر بچه‌های ما به خودباوری رسیده‌اند که جدای از بحث فوتبال زیبا دنبال نتیجه هم باشند و این اتفاقی است که برای ما در چند هفته گذشته افتاده است. تیم‌ها در جدول کاملاً به هم نزدیک هستند و امتیازات خیلی نزدیک است و ما سعی می‌کنیم که در پایان فصل رتبه خوبی داشته باشیم. این می‌طلبد که با تمام تمرکز کار کنیم تا اتفاق خوبی بیفتد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه استراتژی‌اش چه خواهد بود که ذهن برنده بودن را در بین بازیکنانش حفظ کند، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم بازیکنان ما به لحاظ ذهنی هر اتفاق بدی که می‌تواند برای‌شان بیفتد تا قبل از این بازی‌ها افتاده بود. من پیش از این گفتم فشار بعضی وقت‌ها چیز بدی نیست و می‌تواند مثبت باشد و تیم را رو به جلو ببرد. بازیکنان ما این احساس را کردند که اگر شرایط را ساده بگیرند، شاید به مشکلی بزرگ بخورند. این تیم امانت دست ما است که یک سابقه طولانی و بزرگی دارد. میراثی از گذشته به ما رسیده است و کارکنان ایران خودرو چشم به ما دارند که نتایج خوبی بگیریم. شاید تماشاگر زیادی نداشته باشیم، اما ما از کارکنان و اعضای باشگاه انرژی مثبت می‌گیریم و از مدیران کارخانه و باشگاه تشکر می‌کنیم و امیدواریم که در پایان فصل یک رتبه در خور شأن این عزیزان که در ایران خودرو کار می‌کنند، بگیریم تا آن‌ها را خوشحال کنیم.

عنایتی در واکنش به این موضوع که استراژی‌اش مقابل پرسپولیس نباختن است یا نیم‌نگاهی هم به برد دارد، عنوان کرد: فوتبال جذابیت خاصی دارد که نمی‌توانید نتیجه را پیش‌بینی کنید. ما نگاه‌مان رو به جلو است و با توجه به پیشرفتی که بازیکنان‌مان دارند، تفکرات خودمان را داریم و سعی می‌کنیم مالکانه بازی کنیم و تاکتیک‌مان را به حریف دیکته کنیم. می‌دانیم که پرسپولیس چه تیم باهوشی است و مقابل هوادارانش بازی می‌کند، البته اگر اوسمار بعد از بازی به ما طعنه نزند که چرا از تیم من تعریف کردی. باید در طول کل بازی تمرکز داشته باشیم و با توجه به تجربه و جوانی که تیم‌مان به نتیجه دلخواه برسیم.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>