کد خبر: ۸۳۷۸
۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۵

افتتاح ۱۷ پروژه در شهرک پردیس جم با حضور مدیر عامل پازارگاد

آیین رونمایی و افتتاح ۱۷ پروژه در شهرک پردیس جم به ارزش یک هزار میلیارد ریال همزمان با آغاز دهه فجر و با حضور مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد، فرماندار شهرستان جم، فرمانده سپاه، مسئولان محلی و مدیران شهرک پردیس جم برگزار شد.

به گزارش پرشین خبر به نقل از روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد؛ دکتر محمد شیخان، در این مراسم ضمن گرامیداشت دهه فجر و تقدیم درود به پیشگاه امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب گفت: «انقلاب اسلامی، نقطه آغازی بر پیشرفت کشور در عرصه‌های گوناگون محسوب می‌شود و ما بر محور حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و در پاسداشت خون شهدای انقلاب و دفاع مقدس و تحت زعامت مقام معظم رهبری، با تمام توان برای اعتلای نام ایران اسلامی و سربلندی کشور عزیزمان قدم بر خواهیم داشت.
مدیر عامل شرکت پازارگاد ضمن تشریح فرایند اجرای پروژه‌های عمرانی شهرک پردیس تاکید کرد: صنعت پتروشیمی که تا پیش از شکل گیری جمهوری اسلامی و قبل از انقلاب در ۶ مجتمع پتروشیمی خلاصه می‌شد، امروز به برکت انقلاب اسلامی، با قریب به ۷۵ مجتمع پتروشیمی فعال و ده‌ها طرح در دست اقدام در توسعه اقتصادی کشور نقش آفرین است و شرکت پازارگاد از سوی هلدینگ خلیج فارس، به عنوان پشتیبان صنعت پتروشیمی در پایتخت انرژی کشور در مسیر فراهم آوردن شرایط برای کمک به رونق و رشد تولید در این صنعت گام بر می‌دارد.
وی تصریح کرد: پروژه‌های به بهره برداری رسیده در دهه فجر امسال در مسیر تامین رفاه و آسایش خانواده‌های کارکنان پتروشیمی و جامعه محلی به سرانجام رسیده است.
گفتنی است بهره برداری از ۱۷ پروژه شامل طرح ‌های عمرانی، انتقال برق، خدمات تخصصی بهداشتی و درمانی و خدمات شهری در شهرک پردیس جم از جمله طرح ‌هایی بودند که همزمان با آغاز دهه مبارک فجر افتتاح شدند.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>