کد خبر: ۱۵۹۷۰
۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۵
اداره کل حسابداری و امور سهام پست بانک ایران:

سهامداران بانک برای دریافت سود و مطالبات، اطلاعات خود را در سامانه سجام تکمیل کنند

اداره کل حسابداری و امور سهام پست بانک ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از سهامداران بانک درخواست کرد برای دریافت سود و سایر مطالبات پس از برگزاری مجامع، اطلاعات خود را در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام)، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه تکمیل کنند.

به گزارش پرشین خبر از روابط عمومی پست بانک ایران، اداره کل حسابداری و امور سهام بانک اعلام کرد، با توجه به برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده افزایش سرمایه در ۱۳ تیرماه سال جاری، لازم است آن دسته از سهامدارانی که تاکنون در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام)، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به آدرس www.sejam.ir ثبت نام نکرده و یا حساب کاربری آنان در این سامانه نیاز به بروزرسانی دارد، هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام یا تکمیل اطلاعات خود مانند آدرس پستی، شماره تلفن همراه و ثابت اقدام کنند.
این اطلاعیه می‌افزاید، با توجه به افزابش سرمایه بانک، ثبت نام و یا تکمیل اطلاعات در سامانه سجام برای سهامداران ضروری است تا خللی از طریق سامانه سجام در پرداخت سود و مطالبات آنان در موعد مقرر به وجود نیاید.
بر اساس این گزارش، اداره کل حسابداری و امور سهام بانک، به آدرس:تهران، خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی، پلاک ۲۰۴ و شماره تلفن ۸۱۵۶۱۱۲۲ آماده ارائه راهنمایی‌های لازم به سهامداران بانک است.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>