email
save
کد خبر: ۱۵۷۹۱
۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۰۱:۲۲
رادان:

انتخابات در امنیت کامل در حال برگزاری است

فرمانده فراجا اعلام کرد: انتخابات در امنیت کامل در حال برگزاری است.

به گزارش پرشین خبر، سردار احمدرضا رادان با حضور در مسجد مالک اشتر ستاد فراجا در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد و رأی خود را به صندوق انداخت.

وی پس انداختن رأی خود به صندوق با حضور در جمع خبرنگاران گفت: روند انتخابات به خوبی و در امنیت کامل در حال برگزاری است و خوشبختانه تا این لحظه هیچ‌گونه حادثه امنیتی در هیچ نقطه‌ای از کشور گزارش نشده و انتخابات در امنیت کامل در حال برگزاری است.

وی با اشاره به آماده‌باش مأموران پلیس در روز رأی گیری افزود: البته پلیس از همان روز‌های نخست شروع فرآیند انتخابات در آماده باش بوده و به وظایف قانونی خود عمل کرد. امروز نیز همکاران من در شعب اخذ رأی سراسر کشور حضور دارند و همانطور که گفتم انتخابات در نظم کامل در حال انجام است و همکاران ما تا آخرین لحظه رأی گیری و شمارش آرا و اعلام نتایج در کنار مردم خواهند بود.

رادان ادامه داد: امروز نیز شاهد شگفتانه‌ای دیگری از حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود و برابر گزارش‌های دریافتی حضور مردم در پای صندوق‌های رأی عدد قابل توجهی است. در این شرایط می‌توان گفت که امروز رأی ندادن، نوعی خودتحریمی برای مردم محسوب می‌شود.

وی افزود: امروز اگر کسانی مدعی اظهارنظر در صحنه سیاسی کشور هستند باید با حضور در پای صندوق‌های رأی نظر خود را اعلام کنند.

گفتنی است؛ همچنین شماری از رؤسا و فرماندهان پلیس نیز در مسجد مالک اشتر ستاد فراجا رأی خود را به صندوق انداختند.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>