email
save
کد خبر: ۱۵۷۴۶
۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۹
عنبری خبر داد.

نظارت بازرسان ویژه بر فرایند تولید و توزیع شیرخشک

رئیس اداره پایش زنجیره تأمین شیرخشک سازمان غذا و دارو، از اجرای مانور نظارتی اداره کل فراورده‌های طبیعی سنتی و مکمل در تولید شیرخشک خبر داد.

به گزارش پرشین خبر، زهره عنبری، با اشاره به بازدید سرزده تیم‌های بازرسی اداره کل فراورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل از تولید کنندگان اصلی شیرخشک کشور تصریح کرد: تیم‌های بازرسی این اداره کل متشکل از ۱۰ نفر از بازرسان خبره به صورت همزمان به استان‌های خراسان رضوی، مرکزی و قزوین اعزام و به صورت سرزده بر فرایند تولید و توزیع نظارت کردند.

وی افزود: در این فرآیند میزان ورودی مواد و اولیه و شیرخشک تولیدی به دقت ثبت و ضبط شد.

به گفته عنبری، خطوط اصلی شرکت‌های تولیدکننده که بیشترین سهم بازار را در اختیار دارند با ظرفیت تمام و ۲۴ ساعته در حال تولید هستند.

رئیس اداره پایش زنجیره تأمین شیرخشک سازمان غذا و دارو، با اشاره به گزارش‌های دریافت شده مبنی بر کمبود یک نوع شیرخشک، بیان کرد: اقدامات لازم به منظور تأمین و توزیع این برند انجام شد.

وی اظهار کرد: دستور توزیع ۶۵۰ هزار قوطی شیرخشک توسط اداره پایش زنجیره تأمین شیرخشک صادر و حمل آن از شهر مشهد به سایر استان‌ها در حال انجام است.

عنبری خاطر نشان کرد: با هماهنگی صورت گرفته انتظار می‌رود این میزان شیرخشک تا اوایل هفته آتی در شعب پخش شرکت‌ها توزیع و سپس در داروخانه‌ها آماده عرضه باشد.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>