کد خبر: ۱۳۱۴۳
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۵

تفاهم نامه طرح های فشار افزایی میدان گازی پارس جنوبی امضا شد

تفاهم‌نامه همکاری انجام خدمات و فعالیت‌های طرح‌های فشار افزایی میدان مشترک پارس جنوبی میان شرکت ملی نفت ایران و شرکت تاسیسات دریایی به امضا رسید.

به گزارش پرشین خبر؛ امیر رضا داستان نریمان سرپرست بازاریابی شرکت تاسیسات دریایی در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت: به دلیل مشکلات و اهمیت ناترازی گاز در منطقه پارس جنوبی تصمیم بر اجرای طرح فشار افزایی و تشکیل کنسرسیومی از شرکت‌های پارس کیهان، تاپکوو OTC در این خصوص تشکیل شد.
وی افزود: طبق جلساتی که با شرکت‌های همکار برگزار شد، مسائل فنی مورد بررسی قرار گرفت تا مشارکت‌های مربوطه در این زمینه صورت گیرد.
به گفته سرپرست بازاریابی شرکت تاسیسات دریایی، این طرح با شرح کار فشار افزایی تعریف شده است.
وی به توانایی و ظرفیت‌های شرکت تاسیسات دریایی در یارد خرمشهر و ناوگان مجهز و ظرفیت‌های بالا در نصب عملیات نصب سکو‌های دریایی این شرکت اشاره کرد و گفت: شرکت پارس کیهان نیز به دلیل ظرفیت و توانمندی در طرح‌های نفت کشور و شرکت تاپکو در ساخت تجهیزات و توربو کمپرسور و شرکت OTC دوست و همکار شرکت تاسیسات دریایی در ساخت و تجهیزات دوار است که در این طرححضور دارند.
براساس این گزارش؛ تفاهم نامه همکاری با موضوع پیشنهاد فنی مالی به شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های GC طرف قرارداد شرکت ملی نفت ایران در طرح مهم فشار افزایی میادین مشترک گازی پارس جنوبی جهت انجام خدمات و فعالیت‌های طرح‌های فشار افزایی در ارتباط با ساخت سازه‌های دریایی، ماشین آلات دوارو کلیه کار‌های موضوع این طرح در قالب EPCC با شرکت تاسیسات دریایی به مدیرعاملی حسین شیوا و شهرام الوندی مدیرعامل تاپکو و شاهرخ شیوایی مدیرعامل پارس کیهان و مسعود عارف پور مدیرعامل شرکت OTC در سومین روز بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در غرفه تاسیسات دریایی به امضا رسید.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>