کد خبر: ۱۳۰۷۴
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۶

برگزاری نخستین المپیاد علمی - عملیاتی آتش نشانی ایمیدرو خرداد ماه برگزار می شود

مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست ایمیدرو از برگزاری نخستین المپیاد علمی - عملیاتی آتش‌نشانی در شرکت‌های بخش معدن و صنایع معدنی کشور توسط ایمیدرو خبر داد.

به گزارش پرشین خبر به نقل از ایمیدرو؛ امیر ولدخانی با بیان این مطلب گفت: ایمیدرو با هدف افزایش انگیزه در بین کارکنان آتش‌نشانی بخش معدن و صنایع معدنی و نیز ارتقای سطح علمی و فنی برای آمادگی بیشتر در شرایط اضطراری، المپیاد علمی- عملیاتی آتش‌نشانی را برگزار می‌کند.
وی افزود: در این دوره المپیاد، ۱۸ تیم از واحد‌های معدنی و صنایع معدنی کشور حضور دارند که شامل واحد‌های تابعه شرکت‌های تهیه و تولید مواد معدنی، ملی فولاد، میدکو و ملی مس به عنوان منتخبان مسابقات آتش‌نشانی و براساس سهمیه در نظر گرفته شده است.
وی افزود: برخی از واحد‌های زیرمجموعه سازمان و نیز شرکت‌های فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان به این مسابقات دعوت شده اند.
مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست ایمیدرو با بیان اینکه نرم افزار ویژه‌ای برای برگزاری مسابقات طراحی شده است، گفت: در این نرم افزار، آموزش‌های تخصصی علمی و عملیاتی مسابقات طراحی شده است.
وی ادامه داد: در بخش عملیاتی، ۶ مرحله عملی تدارک دیده شده است. در پایان دوره نیز، از شرکت‌های برتر اول تا سوم تقدیر خواهد شد.
به گفته وی، برگزاری نخستین المپیاد علمی- عملیاتی آتش‌نشانی ایمیدرو طی روز‌های ششم تا هشتم خرداد ۱۴۰۳ به میزبانی مجتمع مس شهربابک در استان کرمان برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>