کد خبر: ۱۰۹۶۱
۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۵

رشد ۲۰ درصدی تولید صنایع بزرگ در ۱۴۰۳

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: در حوزه جهش تولید صنایع بزرگ، برنامه ریزی‌هایی شده تا جهش ۲۰ درصدی را رقم بزنیم.

به گزارش پرشین خبر، سید صولت مرتضوی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در مصاحبه رادیویی اظهار کرد: در سال ۱۴۰۲ در حوزه رونق تولید مجموعه شرکت‌های وابسته به صندوق‌های بازنشستگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تمام بخش‌های فولاد، سیمان، تولید دارو و صنایع و مواد لبنی در هلدینگ‌ها و شرکت‌های مختلف رشد تولید داشتیم.

مرتضوی افزود: هدف‌گذاری برای سال ۱۴۰۳ جهش تولید است و امیدواریم در این حوزه به مقام مطلوبی دست یابیم؛ البته در واگذاری بخش بزرگی از رشته فعالیت‌ها به بخش خصوصی و تقویت بخشی که الزاماً زیر مجموعه وزارتخانه هاست با رویکرد افزایش تولید در مشارکت مردم بسیاری از شرکت‌ها در بورس عرضه شده و تا پایان‌سال تعداد دیگری عرضه می‌شود.

وی بیان کرد: در حوزه جهش تولید صنایع بزرگ، برنامه ریزی‌هایی شده تا جهش ۲۰ درصدی را رقم بزنیم.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برای عملیاتی شدن ایده‌ها چند برنامه ریزی مهم را برشمرد و گفت: رفع موانع تولید و حساب‌های مؤدیان در صندوق‌ها در حال تسهیل است.

وی خاطر نشان کرد: صدور آسان مجوز‌ها برخط و غیر کاغذی شده و مقرر شده تا ۵ میلیون نفر برای مهارت آموزی و توسعه مراکز آموزشی دوره ببینند.

مرتضوی اظهار امیدواری کرد که با افزایش ظرفیت اسمی و سرمایه در گردش از محل تسهیلات با همکاری وزارت اقتصاد و بانک مرکزی مؤلفه‌های اقتصاد پویا در کشور رقم بخورد.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>