کد خبر: ۱۶۵۱۲
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۲

قابل توجه سهامداران پست بانک ایران

پست بانک ایران اعلام کرد که سهامدارانی که تاکنون در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار تسویه وجوه ثبت نام نکرده اند در اسرع وقت اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.

به گزارش پرشین خبر از روابط عمومی پست بانک ایران؛ با عنایت به برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه دوره مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ و فوق العاده افزایش سرمایه و ضرورت انجام امور افزایش سرمایه، توزیع سود و مطالبات سهامداران محترم، مقتضی است آن دسته از سهامدارانی که تاکنون در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار تسویه وجوه به آدرس www.sejam.ir ثبت نام ننموده اند و یا حساب کاربری ایشان در سامانه مذکور نیاز به روزرسانی دارد در اسرع وقت اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.
همچنین با عنایت به فرآیند اجرایی افزایش سرمایه، تکمیل بودن شناسه‌های دسترسی از جمله درج آدرس پستی- شماره تلفن همراه و ثابت، در سامانه مزبور می‌تواند بانک را در انجام فرآیند افزایش سرمایه یاری نماید.
در صورت لزوم امور سهام بانک به آدرس خیابان میرزای شیرازی پایین‌تر از خیابان مطهری پلاک ۲۰۴ با شماره تلفن ۸۱۵۶۱۱۲۲ آماده راهنمایی‌های لازم در این خصوص خواهد بود.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>