کد خبر: ۱۶۵۰۳
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۵

خودروهای وارداتی را با حساب وکالتی بانک رفاه کارگران خریداری کنید

به دنبال تمدید مهلت شرکت در طرح عرضه خودرو‌های وارداتی، مشتریان بانک رفاه کارگران می‌توانند نسبت به وکالتی کردن حساب‌های خود به منظور شرکت در این طرح اقدام کنند.

به گزارش پرشین خبر از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مهلت شرکت در این طرح تا ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۳ تمدید شد و مشتریان متقاضی شرکت در طرح می‌توانند به صورت غیرحضوری از طریق مراجعه به سامانه محور به نشانی https://mehvar.rb۲۴.ir و سامانه‌های "فرارفاه" و "رفاه‌پلاس" موبایل بانک رفاه و مراجعه حضوری به شعب بانک در سراسر کشور نسبت به وکالتی کردن حساب‌های خود (با رعایت حداقل مانده حساب ۵ میلیارد ریال) اقدام کنند. 
همچنین وکالتی کردن حساب مشتریان در طرح‌های "حرکت" و "افق" بانک رفاه کارگران امکان پذیر است. 
پس از وکالتی کردن حساب و مسدود شدن مبلغ موردنظر، مشتریان بانک تا ساعت ۲۳:۵۹ دقیقه روز یکشنبه ۲۴ تیر ماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه خودرو‌های وارداتی به نشانی saleauto.ir نسبت به تکمیل ثبت‌نام خود اقدام کنند. 
مشتریان بانک رفاه کارگران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح و نحوه شرکت در آن به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان بانک (فراد) به شماره ۸۵۲۵ – ۰۲۱ تماس حاصل کنند.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>