کد خبر: ۱۶۴۸۸
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۶
مدیر عامل بانک مسکن خبر داد:

آمادگی بانک مسکن برای توسعه ساخت و ساز در هاب انرژی کشور

مدیرعامل بانک مسکن گفت: این بانک به عنوان بزرگترین بانک تخصصی کشور، انواع خدمات ویژه در تأمین مالی مسکن، ساخت و اجاره را به متقاضیان ارائه می‌کند.

به گزارش پرشین خبر از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ دکتر سید عباس حسینی در دیدار علی زال خانی مدیر عامل شرکت هلدینگ فجر انرژی خلیج فارس با بیان این مطلب گفت: بانک مسکن بزرگترین لیزینگ کشور در بخش مسکن را در اختیار دارد.
وی با اشاره به اقدامات بانک مسکن در حوزه ساخت و ساز در تهران از آمادگی این بانک برای انجام و توسعه این اقدامات در سایر مناطق کشور خبر داد.
حسینی افزود: در حوزه خدمات کلان نیز بررسی‌های کارشناسی نسبت به بخش‌هایی همچون صادرات، صرافی و بازار سرمایه در حال انجام است که به زودی اجرایی می‌شود.
مدیرعامل بانک مسکن همچنین یادآور شد: در حوزه بانکداری شرکتی در نظر داریم در سریع‌ترین زمان خدمات مورد نیاز را به شرکت‌ها ارائه دهیم.
وی با تاکید بر تلاش کارکنان بانک مسکن در مسیر توسعه و کمک به فعالان اقتصادی کشور گفت: شرکت‌های بزرگ و مادر نقش برجسته‌ای در رشد اقتصادی دارند و بانک مسکن به عنوان بانکی دولتی از این شرکت‌ها حمایت می‌کند.
شرکت هلدینگ فجر انرژی خلیج فارس از بزرگ‌ترین هلدینگ‌ها در منطقه بندر ماهشهر است که در سال ۱۳۷۷ تاسیس شد و مسئولیت تولید انرژی صنایع پتروشیمی را برعهده دارد.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>