کد خبر: ۱۶۴۸۵
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۵
مدیر عامل بانک مسکن:

بیش از ۷۰ درصد نهضت ملی مسکن از سوی بانک مسکن تامین مالی شده است

مدیر عامل بانک‌ مسکن در بازدید از شرکت پتروشیمی فارابی با بیان این که، بیش از ۷۰ درصد نهضت ملی از سوی بانک مسکن تامین مالی شده است گفت: بانک مسکن با در اختیار داشتن شرکت‌های جامع ساختمانی، نقشی اساسی در خانه‌دار کردن مردم به خصوص اقشار کم‌درآمد جامعه به عهده دارد.

به گزارش پرشین خبر از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ دکتر سید عباس حسینی در این دیدار با اشاره به انعقاد قرارداد سپرده‌گذاری دومیلیارد دلاری با صندوق توسعه ملی به عنوان یکی از مهمترین اقدامات این بانک در راستای تحقق اهداف مورد نظر به خصوص در تامین مالی نهضت ملی مسکن گفت: بانک مسکن مجموعه‌ای کامل از خدمات ارزی داشته و در نظر داریم تسهیلات ارزی را ازمحل صندوق توسعه مسکن به متقاضیان ارائه دهیم.
دکتر حسینی تاکید کرد: بانک مسکن در جهت حمایت از صنعت پتروشیمی کشور آمادگی دارد انواع خدمات در حوزه‌های ارزی و اعتبارات اسنادی را به شرکت‌ها ارائه دهد.
مسعود کفایت‌مند غیور مدیرعامل شرکت پتروشیمی فارابی نیز در این دیدار ضمن اشاره به فعالیت‌ها و خدمات این شرکت از حمایت‌های مدیرعامل بانک مسکن از فعالان عرصه صنعت به خصوص صنعت پتروشیمی قدردانی کرد.
شرکت پتروشیمی فارابی اولین شرکت پتروشیمی است که در بندر ماهشهر فعالیت می‌کند.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>