کد خبر: ۱۶۴۲۸
۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۰

پانزدهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران ۱۴ و ۱۵ مرداد برگزار می شود

پانزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی (IPF) با محوریت فناوری پاک، روز‌های ۱۴ و ۱۵ مرداد ماه جاری در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود.

به گزارش پرشین خبر از نیپنا؛ در این همایش که به میزبانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزارمی شود، ضمن بررس آخرین دستاوردها، موفقیت‌ها و راهکار‌های توسعه صنعت پتروشیمی ایران و جهان، شرکت‌های پتروشیمی داخلی و بین‌المللی آخرین برنامه‌های توسعه، فرآیند‌های پیشرفته و پیشرفت‌های فناوری خود را به نمایش می‌گذارند.
از سوی دیگر، این رویداد بستری بی‌نظیر برای کارشناسان، ذی‌نفعان و رهبران صنعت پتروشیمی در جهت ایجاد ارتباط، همکاری و تقویت روابط معنادار فراهم می‌کند.
از مهمترین رویکرد‌ها و محور‌های این همایش می‌توان به بررسی چشم‌انداز‌های اقتصادی، فناوری و سیاسی، فرصت‌ها وچالش‌های فناوری‌های دیجیتال و همچنین فرصت‌های همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی، فرصت‌های صادراتی فنی و مهندسی خدمات و مناطق ویژه اقتصادی و پارک‌های علم و فناوری اشاره کرد.
همچنین، فناوری‌های جدید توسعه‌یافته، فرصت‌های سرمایه‌گذاری، رویکرد‌های زیست‌محیطی و سبز و همچنین جذب، استفاده و ذخیره‌سازی کربن نیز در پانزدهمین همایش IPF مورد بحث قرار می‌گیرد.
علاقمندان، متخصصان و خبرگان صنعت پتروشیمی می‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس الکترونیکی www.ipf.ir مراجعه کنند.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>