کد خبر: ۱۵۶۷۶
۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۸

آزمایش موفقیت آمیز اتوبوس برقی ایران خودرو دیزل در شهر قم

ایران خودرو دیزل از آزمایش موفقیت‌ آمیز اتوبوس برقی این شرکت در سامانه حمل و نقل عمومی اتوبوسرانی شهر مقدس قم خبر داد و اعلام کرد: در این آزمایش که با همکاری و درخواست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم انجام پذیرفت، اتوبوس برقی ایران خودرو دیزل به مدت ۱۰ روز و با پیمایش ۲۳۰۰ کیلومتر در تمامی خطوط اتوبوس‌رانی این شهر به جابه‌جایی مسافران و شهروندان پرداخت.

به گزارش پرشین خبر از ایکوپرس- نظرات جمع‌آوری شده از مسافران و استفاده‌کنندگان از این محصول جدید و با فناوری روز نشان می‌دهد که شهروندان از مواردی هم‌چون سیستم خنک‌کنندگی مناسب با وجود دمای بالای هوا، سر و صدای کم در هنگام حرکت و آلودگی صوتی پایین محصول و همچنین امکانات رفاهی مانند امکان استفاده راحت افراد دارای معلولیت و فضا و چیدمان مناسب صندلی در این محصول رضایت کامل داشتند.
اتوبوس برقی ایران خودرو دیزل تنها اتوبوس برقی تولید داخل است که مطابق با استاندارد‌های ۸۵ گانه و توسط متخصصان و مهندسان این شرکت توسعه داده شده است.
عملکرد اتوبوس برقی ایران خودرو دیزل تاکنون بازخورد مطلوبی در شهر‌های کرج و اراک داشته و در ناوگان حمل و نقل این شهر‌ها به صورت انبوه مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
این محصول دارای هشت سال گارانتی باتری و پنج سال گارانتی موتور است.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>