email
save
کد خبر: ۱۰۸۹۹
۰۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
از ابتدای طرح نوروزی تا دوم فروردین صورت پذیرفت:

ثبت بیش از ۱۵ میلیون تردد خودرو در جاده های استان مازندران

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران عنوان نمود: از زمان اجرای طرح نوروزی تا دوم فروردین ماه بیش از ۱۵ میلیون و ۳۶۰هزار تردد خودرویی در محور‌های اصلی این استان ثبت شده است. این میزان تردد خودرویی در جاده‌های استان به نسبت مدت مشابه سال قبل حدود۷درصد کاهش یافته است.

به گزارش پرشین خبر به نقل از وزارت راه و شهرسازی؛ محسن محمدنژاد با اشاره به حجم بالای حضور مسافران در این استان گفت: آمار منتشره از سامانه‌های هوشمند تردد شمار منصوبه در جاده‌های این استان برداشت شده است، عنوان کرد: آمار تردد از مبادی ورودی شش گانه استان (محور کندوان، هراز، سوادکوه، کیاسر، گلوگاه و رامسر) ثبت و درج می‌گردد.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط موجود، از مردم شریف کشور تقاضامندیم از سفر‌های غیر ضروری پرهیز و در صورت لزوم برای سفر، حتما نکات ایمنی و بهداشتی را در طول سفر رعایت نمایند.

مسافرین و رانندگان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات از آمار و ارقام تردد در محور‌های استان و کشور همچنین آگاهی از آخرین وضعیت راه‌ها و انسداد‌ها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.۱۴۱.ir مراجعه نموده و یا با تلفن گویای ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>