کد خبر: ۸۸۲۹
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۸

پرداخت 103 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و جهیزیه توسط بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران با هدف حمایت از تحکیم بنیان خانواده و کمک به تشکیل آن، بالغ بر 103 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به مبلغ بیش از 152 هزار میلیارد ریال در دولت مردمی سیزدهم پرداخت کرده است.

به گزارش پرشین خبر به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این بانک در همین مدت حدود 84 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری به مبلغ بیش از 38.300 میلیارد ریال پرداخت کرده است. 
بر اساس این گزارش، بانک رفاه در این مدت بیش از 86.217 فقره تسهیلات حمایت از اشتغال و تولید و رفاه اجتماعی شامل تسهیلات اشتغالزایی مددجویان سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بیماران صعب‌العلاج و زوج‌های نابارور، کسب‌وکارهای کوچک و متوسط و آسیب‌دیده از کرونا پرداخت کرده است. 
انتشار اوراق گام به مبلغ 62.000 میلیارد ریال بابت تأمین مالی سازمان تأمین اجتماعی به ذی‌نفعی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و 49،195 میلیارد ریال به منظور تأمین مالی 35 بنگاه مولد اقتصادی و حمایت از تولید داخل و خرید کالای ایرانی با پرداخت 91،590 فقره تسهیلات در قالب طرح تسهیلاتی رفاه کالا و خدمات از دیگر اقدامات حمایتی بانک رفاه کارگران در دولت مردمی سیزدهم بوده است. 
این بانک در همین مدت بالغ بر 584 هزار میلیارد ریال تسهیلات در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی در بخش‌های مختلف صنعتی، بازرگانی، خدمات و... پرداخت کرده است.
مشارکت در تأمین مالی طرح‌های آب‌رسانی و راه‌سازی به مبلغ بیش از 36.000 میلیارد ریال و مشارکت در احداث مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان‌ها و حمایت از دانشگاه‌های علوم پزشکی به منظور خرید تجهیزات پزشکی، آمبولانس و... به مبلغ بیش از 20 هزار میلیارد ریال و مشارکت در طرح‌های کنسرسیومی به عنوان بانک عامل و عضو به مبلغ 17.395 میلیارد ریال، از دیگر اقدامات حمایتی بانک رفاه کارگران در دولت مردمی سیزدهم بوده است.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>