کد خبر: ۸۵۳۷
۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۱

امکان ثبت نام در طرح فروش خودروهای وارداتی در بانک اقتصاد نوین فراهم شد

امکان ثبت‌ نام در طرح عرضه خودروهای وارداتی (بهمن 1402) با استفاده از حساب وکالتی برای دارندگان حساب در بانک اقتصاد نوین فراهم شد.

به گزارش پرشین خبر به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، دارندگان حساب نزد بانک اقتصاد نوین برای ثبت‌نام در طرح عرضه خودروهای وارداتی (بهمن 1402) می‌توانند از روز یکشنبه 15 بهمن ماه تا ساعت 13 روز چهارشنبه 18 بهمن ماه 1402 نسبت به معرفی حساب وکالتی خود نزد بانک اقتصادنوین اقدام کنند تا امکان مسدودسازی و برداشت وجه مورد نیاز توسط کارگزار مربوطه فراهم شود.
بر این اساس، مشتریان ارجمند می‌توانند با مراجعه به بخش بورسار اینترنت بانک اقتصادنوین (نسخه جدید) و انتخاب «طرح عرضه خودروهای وارداتی (بهمن 1402)»، یکی از حساب‌های خود را وکالتی کرده و با انتخاب نام بانک اقتصادنوین در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی به نشانی saleauto.ir فرایند ثبت‌نام را تکمیل کنند.


راهنمای وکالتی کردن حساب در اینترنت بانک اقتصادنوین
آن دسته از مشتریان بانک اقتصادنوین که تاکنون اینترنت بانک خود را فعال نکرده‌اند، می‌توانند به‌صورت غیرحضوری نسبت به ثبت‌نام و فعال‌سازی اینترنت بانک خود اقدام و پس‌ازآن حساب موردنظر خود را وکالتی کنند.
در صورت تمایل به دریافت خدمات افتتاح حساب وکالتی یا وکالتی کردن یکی از حساب‌های موجود به‌صورت حضوری، می‌توانید به هر یک از شعب بانک اقتصادنوین مراجعه کنید.


نزدیک‌ترین شعبه بانک اقتصادنوین
گفتنی است، بانک اقتصادنوین جزء بانک‌های منتخب طرح فروش خودروهای وارداتی برای معرفی حساب وکالتی و اتصال به سامانه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است.
مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز 24ساعته ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره 02148031000 تماس حاصل کنند.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>