کد خبر: ۸۴۳۵
۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳

بیش از 7500 زوج، تسهیلات ازدواج از بانک مسکن دریافت کردند

بانک مسکن از ابتدای سال جاری تاکنون 15 هزار و 195 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 30 هزار و 772 میلیارد ریال به زوج های متقاضی پرداخت کرده است.

به گزارش پرشین خبر؛ پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ از ابتدای سال جاری تا یازدهم بهمن ماه، 19 هزارو 717 نفر از متقاضیانی که در صف انتظار دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک مسکن قرار دارند؛ تعیین شعبه شده اند.
تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوج هایی که تاریخ عقد آنها بعد از 1398/1/1 باشد و تاکنون تسهیلات ازدواج دریافت نکرده اند؛ پرداخت می شود. حداقل این تسهیلات برای هر یک از متقاضیان مبلغ 180 میلیون تومان با دوره بازپرداخت 10 ساله بوده و برای زوج های زیر 25 سال و زوجه های زیر 23 سال 220 میلیون تومان است.
همچنین سقف تسهیلات ازدواج برای افرادی که شرایط مفاد ماده 50 قانون خدمات ایثارگران را دارند دو برابر در نظر گرفته شده است.
زوج های متقاضی دریافت تسهیلات ازدواج بعد از ثبت نام در سامانه ازدواج بانک مرکزی و دریافت پیامک تعیین شعبه می توانند برای تشکیل پرونده و دریافت تسهیلات به آن شعبه مراجعه کنند. شعبه متقاضیان برای دریافت تسهیلات ازدواج بر اساس اولویت تاریخ ثبت نام تعیین و از طریق پیامک به آنها اطلاع رسانی می شود.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>