کد خبر: ۸۳۸۵
۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۸

روز پر کار مدیر عامل بانک مسکن در سفر به هرمزگان

دکتر سید عباس حسینی مدیر عامل بانک مسکن همزمان با سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان هرمزگان با حضور در میز خدمت ارتباطات مردمی، بازدید از شعب، دیدار مستقیم با مشتریان و کارکنان و نشست صمیمی با روسای شعب بانک این استان روز پرکاری را سپری کرد.

به گزارش پرشین خبر به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن ـ هیبنا؛ مدیر عامل بانک مسکن در سفر به استان هرمزگان ضمن بازدید از میز خدمت و ارتباطات مردمی اداره کل اقتصاد دارایی و اداره کل راه و شهرسازی در جریان دغدغه ها و مشکلات مراجعه‌کنندگان و روند پاسخگویی به مطالبات مردمی قرار گرفت.
دکتر حسینی در میز خدمت وزارت اقتصاد، با دکتر رضا خواجه نایینی معاون توسعه و مدیریت منابع این وزارتخانه پیرامون ماموریتهای بانک مسکن و زمینه‌های همکاری و تعامل با مجموعه وزارت اقتصاد گفتگو و تبادل نظر کرد.


بازدید از شعب و دیدار مستقیم با مشتریان
وی همچنین در جریان سفر به استان هرمزگان به همراه علی کمالی و جعفر آقا ملایی اعضای هیئت مدیره بانک از شعبه‌های نخل و گلشهر بندرعباس بازدید و علاوه بر گفتگو با کارکنان و مشتریان بر این نکته که بانک مسکن تلاش دارد بهترین خدمات بانکی را به مشتریان خود ارائه کند تاکید کرد.
مدیر عامل بانک مسکن در گفتگو با مدیران این شعب خواستار تلاش برای جذب منابع، جلب رضایت کامل مشتریان و بر طرف کردن مشکلات آنها به ویژه در بخش ارائه تسهیلات شد.
دکتر حسینی افزود: فضای شعب باید به نحوی باشد که مشتریان در کمال آرامش خدمات خود را دریافت کنند.


گرامیداشت مدیر عامل فقید بانک ملت
مدیر عامل بانک مسکن همچنین با حضور در یکی از شعب بانک ملت در مجاورت شعبه گلشهر با گرامیداشت یاد مدیرعامل فقید این بانک به کارکنان این بانک تسلیت گفت.


نشست صمیمانه با روسای شعب بانک استان هرمزگان
در ادامه این سفر، دکتر حسینی در نشستی صمیمی با روسای شعب بانک استان هرمزگان حاضر شد.
مدیر عامل بانک مسکن با تبریک و گرامیداشت ایام الله دهه فجر و هشتاد و پنجمین سالروز بانک مسکن گفت: استان هرمزگان دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی است که باید از این ظرفیت‌ها برای ارتقاء بانک استفاده شود.
وی با اشاره به ضرورت تلاش برای صیانت از قدمت بانک مسکن تصریح کرد: این امانت ارزشمند را باید با بهترین وضعیت و شکوفایی به آیندگان منتقل کنیم چرا که با وجود دستاوردهای ارزشمند و افتخارات بزرگی که بانک مسکن کسب کرده هنوز در جایگاه واقعی خود قرار نگرفته است.
دکتر حسینی با اشاره به افتخارآفرینی‌های بزرگ این بانک در عرصه های مختلف نظیر پروژه‌های مسکن مهر و نهضت ملی مسکن خواستار تلاش بیشتر و اقدامات گسترده و جدی تر برای ارتقاء همه جانبه بانک شد.
وی ورود بانک مسکن به بخش‌هایی که خواستگاه ملی دارد را از ظرفیت‌های بزرگ و متمایز این بانک دانست و ادامه داد: بخش مسکن پیشران اقتصاد کشور است و اگر این بخش فعال شود رشد و پویایی حوزه های دیگر اقتصادی کشور وکاهش نرخ تورم را به دنبال خواهد داشت.


ضرورت استفاده از ظرفیتهای بزرگ صنایع هرمزگان
دکتر حسینی بر وجود ظرفیت‌های بزرگی مانند پالایشگاه‌ها، بنادر، مناطق آزاد و اقتصادی، برخورداری از مناطق بکر گردشگری و توریستی و شهر ساحلی خلیج‌فارس تاکید کرد و گفت: این ظرفیت‌ها بستر بسیار مناسبی را برای توسعه و افزایش میزان منابع در هرمزگان مهیا کرده است که بانک مسکن باید با برنامه ریزی راهبردی و استراتژیک و با هدف حرکت کشور در مسیر توسعه از آنها استفاده کند.
مدیر عامل بانک مسکن به منطقه ویژه اقتصادی فولاد به عنوان قطب فولاد کشور اشاره کرد و افزود: اگر تمرکزمان را بر جذب منابع بگذاریم می‌توانیم از ظرفیت های وزارتخانه های اقتصاد و دارایی و راه و شهرسازی استفاده کنیم.


بانک مسکن در مسیر تمدن سازی
به گفته دکتر حسینی، امروز عملیات اجرایی فاز اول پروژه ۱۸ هزار هکتاری شهر جدید خلیج‌فارس در شرق شهر ساحلی بندرعباس با سرمایه گذاری بانک مسکن آغاز شد؛ این اتفاق حاکی از آن است که شرکت سرمایه گذاری بانک مسکن توسعه گر و فراتر از یک شرکت مجری ساخت و ساز در حال فعالیت است.
وی تصریح کرد: بانک مسکن با مشارکت در ساخت شهر ساحلی خلیج فارس در حال تبدیل شدن به یک بانک تمدن‌ساز است چرا که تمدن با ساخت شهرها شروع می‌شود.
در ادامه این نشست، علی کمالی عضو هیئت مدیره بانک مسکن گفت: مهمترین سرمایه‌ای که در استان هرمزگان وجود دارد نیروی انسانی و مدیران توانمند، همدل و هم‌زبان است که نتیجه آن موفقیت و دستاوردهای بزرگی است که این مجموعه به آن دست یافته اند.
وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی فاز اول شهر ساحلی خلیج‌ فارس اظهار داشت: این پروژه یک رویداد بسیار بزرگ برای استان است که در فاز اول قرار است ۱۰هزار واحد مسکونی در این مجموعه ساخته ‌شود.
کمالی نیز با اشاره به وجود صنایع بزرگ در استان هرمزگان خواستار جذب منابع و سهم بیشتر بانک مسکن از این صنایع شد و افزود: استان هرمزگان طی پنج دوره به عنوان استان برتر بانک مسکن انتخاب شده است و این روند همچنان باید با جدیت و تلاش مضاعف ادامه پیدا کند.
در ادامه این نشست، جعفر آقاملایی دیگر عضو هیئت مدیره بانک مسکن گفت: در هرمزگان مدیران و کارکنان موفق و با انگیزه‌ای وجود دارد که می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند و برای انتقال تجربیات خود به استان‌های دیگر منتقل شوند.
به گفته آقا ملایی، پروژه نهضت ملی یکی از مهمترین پروژه‌هایی است که توسط دولت در حال انجام است و بانک مسکن در آن مشارکت فعالی دارد از همین رو برای تامین منابع مالی نهضت ملی مسکن باید اقدامات گسترده‌ای انجام شود تا نام بانک مسکن همچنان بدرخشد.
عضو هیات مدیره بانک مسکن افزود: استان‌هایی مانند هرمزگان و بوشهر که دارای صنایع مختلف، بنادر و غیره هستند باید برای توسعه همه جانبه کشور با بانک مسکن همراهی و مشارکت کنند.
در پایان این نشست، دکتر حسینی از روسای شعب بندرخمیر و پارسیان که موفق به کسب رتبه‌های اول و دوم کشوری شدند با اهدای هدایایی قدردانی و تشکر کرد.
ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>