کد خبر: ۸۳۳۹
۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲
در نخستین روز دهه مبارک فجر؛

آغاز عملیات اجرایی شهر جدید خلیج فارس با حضور مدیر عامل بانک مسکن

سید عباس حسینی مدیر عامل بانک مسکن امروز در همراهی با رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی طی سفر به هرمزگان، در آئین کلنگ زنی پروژه شهر جدید خلیج فارس حضور یافت.

به گزارش پرشین خبر به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ مدیر عامل بانک مسکن همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به کشور در همراهی با وزیر راه و شهرسازی برای حضور در مراسم آغاز عملیات اجرایی فاز اول شهر جدید خلیج فارس و آئین افتتاح 14 هزار و 29 واحد طرح نهضت ملی مسکن در هرمزگان به این استان سفر کرد.
چندی پیش مدیر عامل بانک مسکن، مدیر عامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن و استاندار هرمزگان تفاهم نامه همکاری برای آماده سازی و ساخت شهرک‌های مسکونی در استان هرمزگان امضا کردند که طی آن مقرر شد شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن از شرکت‌های زیر مجموعه بانک مسکن و بزرگترین انبوه‌سازی کشور با حمایت مالی و تسهیلات دهی این بانک نسبت به آماده سازی و ساخت شهرک‌های مسکونی در زمینی به مساحت ٢٠ هزار هکتار در استان هرمزگان اقدام کند.
این تفاهم‌نامه در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر رفع مشکل مسکن و در راستای تحقق برنامه‌های دولت سیزدهم برای تولید مسکن و اجرای دستور رئیس جمهور در سفر به استان مبنی بر ضرورت تسریع در ساخت منازل مسکونی در هرمزگان به امضا رسید.
در برنامه بعدی امروز مدیر عامل بانک مسکن در هرمزگان، پروژه 160 واحدی بنیاد مسکن در بندرعباس به بهره برداری خواهد رسید. این پروژه به صورت نمادین برای بهره برداری از 14 هزار و 29 واحد نهضت ملی مسکن شهری و روستایی بنیاد مسکن و راه و شهرسازی در استان هرمزگان افتتاح خواهد شد.
حضور در 2 میز خدمت بانک مسکن در استان، برخی شعب و جلسه با روسای شعب از دیگر برنامه های امروز مدیر عامل بانک مسکن است.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>