کد خبر: ۸۲۴۳
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۰
رئیس عملیات راهور ناجا:

صنعت بیمه نقطه اتكا و امید بخش جامعه به شمار می آید

صنعت بیمه یک صنعت اعتمادزا، اطمینان بخش و امیدآفرین است که سنگ صبور بخش های تولیدی، خدماتی و سایر آحاد جامعه محسوب می شود.

به گزارش پرشین خبر به نقل از اداره کل روبط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، سردار محمد باقر سلیمی رئیس عملیات راهور با اعلام این مطلب افزود: در راستای تسهیل اجرای طرح کروکی برخط تاکنون ۴۸۰۰ دستگاه تبلت برای تجهیز سامانه کروکی آنلاین از سوی صنعت بیمه در اختیار پلیس قرار گرفته و در ۲۹ استان کشور و همچنین مناطق آزاد در حال استفاده است.
وی با بیان این مطلب که بیش از هشت هزار نیروی پلیس به شکل مستقیم و غیرمستقیم در بخش کروکی تصادفات فعالیت دارند، اظهار داشت: تکمیل فرایند ارتباط برخط شعبات بیمه و پلیس از مهمترین مولفه هایی است که می تواند روند ارزیابی و پرداخت خسارت را سرعت ببخشد.
رئیس عملیات راهور با تقدیر از همراهی و هم افزایی نهادناظر و بدنه صنعت بیمه با نیروی پلیس، خاطرنشان کرد: ارتباط گسترده با وزارت بهداشت برای پیگیری وضعیت مصدومان تصادفات در دست پیگیری است و به زودی نهایی خواهد شد.
وی در پایان از روابط عمومی های دو نهاد و همچنین رسانه ها خواست تا برای اطلاع رسانی و فرهنگسازی در حوزه کروکی های برخط، تلاش کنند.
شایان ذکر است در نشست یادشده، رئیس کل بیمه مرکزی و فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا نیز در خصوص موضوعات مشترک دو دستگاه، نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>