email
save
کد خبر: ۸۲۱۴
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۳

طرح ویژه روبیکا برای کسب و کارهای خانگی راه اندازی شد

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از راه‌اندازی طرح ویژه روبیکا برای کسب‌ و کارهای خانگی خبر داد.

به گزارش پرشین خبر به نقل از مرکز روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ «آزیتا همتیان» ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: دارندگان کسب‌وکارها و مشاغل خانگی می‌توانند با عضویت در سرویس فروشگاه پلاس روبیکا، بدون پرداخت هزینه و کارمزد، محصولات خود را به میلیون‌ها کاربر معرفی کنند و به فروش برسانند. ضمناً برای عضویت در فروشگاه پلاس ابتدا باید در فروشگاه ثبت‌نام نمایند.
وی با اشاره به اهمیت و ضرورت حمایت از فضای کسب‌و‌کارهای خانگی به ویژه تأمین بازار فروش محصولات مشاغل خانگی گفت: این دبیرخانه با همکاری سوپر اپلیکیشن روبیکا، طرح ویژه‌ای را برای متقاضیان این حوزه به‌منظور عضویت در سرویس فروشگاه پلاس روبیکا راه اندازی کرده است.
همتیان تصریح کرد: به این منظور برخی از مجریان پشتیبان مشاغل خانگی در آن استان به اپلیکیشن یادشده، معرفی و پشتیبانی و حمایت  شده‌اند.
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت کار خاطرنشان ساخت: همچنین سایر متقاضیان نیز می‌توانند با عضویت در سرویس فروشگاه پلاس روبیکا، بدون پرداخت هزینه و کارمزد، محصولات خود را به کلیه کاربران برنامه مذکور ، معرفی و به فروش برسانند. به این منظور لازم است متقاضیانی که درخواست فروش محصول را دارند، ابتدا در فروشگاه و سپس در فروشگاه پلاس روبیکا به آدرس‌های ذیل ثبت‌نام نموده و عضو فروشگاه شوند. 
 
- آدرس توضیحات و راهنمای عضویت در فروشگاه: https://go.rubika.ir/info_shop
 
- آدرس توضیحات و راهنمای عضویت در فروشگاه پلاس: https://go.rubika.ir/info_shopplus


برچسب ها
ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>