کد خبر: ۸۱۰۵
۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۰
رئیس کل بیمه مرکزی:

صنعت بیمه برای پوشش ریسك بنگاه های اقتصادی از آمادگی كافی برخوردار است

تنوع محصولات و خدمات «شستا» و میزان چشمگیر سهامداران آن ضرورت پوشش های متناسب با ریسک های موجود را دو چندان کرده است.

به گزارش پرشین خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی؛ دکتر علی استادهاشمی در دیدار با «عارف نوروزی» مدیر عامل شستا با تاکید بر اهمیت فضای امن تولید و خدمات در کشور، تصریح کرد: امنیت سرمایه گذاری و صیانت از سرمایه های انسانی و همچنین رونق بازار کسب و کار در گرو همگانی سازی محصولات بیمه ای است و امروز این صنعت برای پوشش تمامی ریسک های موجود، آمادگی دارد. 
رئیس کل بیمه مرکزی با تشریح آخرین وضعیت و دستاوردهای صنعت بیمه، اظهار داشت: هم افزایی با نهادها و سازمان ها برای صنعت بیمه یک فرصت است و باید تلاش کنیم تا تمامی ظرفیت های اقتصادی کشور با ابزارهای نوآورانه به مدار توسعه هدایت شوند. 
سکاندار صنعت بیمه از شستا به عنوان یک مجموعه توانمند اقتصادی یاد کرد و خواستار توسعه همکاری دو نهاد شد.
بر اساس این گزارش، عارف نوروزی مدیر عامل شستا با ابراز خرسندی از این ملاقات به برخی راهکارهای همکاری مشترک اشاره کرد و قابلیت های صنعت بیمه را برای استمرار فعالیت های اقتصادی، تعیین کننده دانست.
شایان ذکر است عارف نوروزی سرپرست پیشین ستاد اجرایی فرمان امام (ره) چندی پیش با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به سمت نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه ‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) منصوب شده است.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>