کد خبر: ۳۹۸۲
۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۳

ارزش اسقاط تاکسی های فرسوده اعلام شد

مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش قیمت و انتخاب مراکز از طریق سامانه ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده توسط تاکسیرانان خبر داد.

ارزش اسقاط تاکسی‌های فرسوده اعلام شد

به گزارش پرشین خبر؛ امین رهبر با اعلام شرایط جدید اسقاط تاکسی‌های فرسوده پایتخت، گفت: انتخاب مراکز اسقاط تاکسی‌های فرسوده از طریق سامانه نوسازی ناوگان که ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده راه‌اندازی کرده، فراهم شد.
مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران افزود: تاکسیرانان می‌توانند برای مشاهده مراکز اسقاط منتخب با مراجعه به سایت nnhk.ir از ارزش اسقاط و کسورات اطلاع یابند. وی با اشاره به افزایش ارزش اسقاط گفت: پس از فراخوان از سوی ستاد نوسازی و اسقاط خودرو در ۱۲ مرکز اسقاط مورد تایید با اعلام قیمت واحد برای خودرو فرسوده و کسورات در سامانه مربوطه برای انتخاب توسط تاکسیرانان درج شده اند.
رهبر گفت: برای جایگزینی تاکسی‌های فرسوده، خودروی «سمند سورن پلاس دوگانه سوز» در نظر گرفته شده است که تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی برای مالکان ون فرسوده و وام ۱۵۰ میلیونی با کارمزد ۸ درصد ۶۰ ماهه با سه ماه تنفس برای تاکسیرانان سایر خودروها فراهم شده است.
مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران افزود:متقاضیان برای ثبت نام نوسازی ناوگان می‌توانند از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۱ صبح به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران مراجعه کنند.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>