کد خبر: ۱۳۴۹۲
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۹
مدیر عامل بانک رفاه کارگران خبر داد:

عزم جدی بانک رفاه کارگران برای حمایت از نهاد خانواده و ترویج فرزندآوری

مدیر عامل بانک رفاه کارگران گفت: ابتکار سازمان تأمین‌اجتماعی در طراحی و راه‌اندازی غرفه‌ای با رویکرد حمایت از تحکیم خانواده و جوانی جمعیت جای تقدیر بسیار دارد؛ بخصوص که بستر لازم برای ثبت‌ نام حضوری و غیرحضوری دانشجویان و خانواده‌ها در طرح‌های متنوع بیمه‌ای سازمان نیز در نمایشگاه تمهید و تدارک شده است که مجموعه این اقدامات در نوع خود بی‌نظیر و بسیار مؤثر است.

به‌ گزارش پرشین خبر از سازمان تأمین‌ اجتماعی، دکتر اسماعیل للـه‌گانی با حضور در غرفه «خانواده ما» سازمان تأمین‌ اجتماعی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار داشت: بانک رفاه کارگران در دو بُعد با سازمان تأمین‌اجتماعی همکاری نزدیک دارد؛ یک بُعد سهامداری و دیگری از بُعد فعالیت عادی بانکی که تعامل نزدیکی بین ما برقرار است. 
وی افزود: با بستر‌های الکترونیکی که به کمک مرکز فناوری اطلاعات سازمان تأمین‌اجتماعی ایجاد شده، ماهیانه بالغ بر ۶۰ هزار میلیارد تومان حق بیمه از طریق درگاه‌های بانک رفاه پرداخت می‌شود. چه به‌صورت حضوری و چه به صورت الکترونیکی، پرداخت حق بیمه سازمان تأمین‌اجتماعی در بانک رفاه کارگران امکانپذیر است و این نشان‌دهنده همکاری بسیار نزدیک بانک رفاه کارگران و سازمان تأمین‌اجتماعی است.
مدیرعامل بانک رفاه درباره اقدامات بانک رفاه در حوزه قانون جوانی جمعیت و حمایت از فرزندآوری گفت: کمیته پرداخت تسهیلات بانک رفاه کارگران در راستای عمل به قانون جوانی جمعیت و حمایت از نهاد خانواده و ترویج فرزندآوری، تسهیلات قرض‌الحسنه با نرخ ۴ درصد و بازپرداخت ۱۰ ساله برای متقاضیان در نظر گرفته که در همین راستا در سال ۱۴۰۲ بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات در همین قالب پرداخت شده است.
وی افزود: علاوه بر این برای کارکنان بانک رفاه نیز مشوق‌هایی در همین راستا در نظر گرفته شده که از جمله می‌توان به مرخصی‌های زایمان و مرخصی‌های تشویقی فرزندآوری اشاره کرد که مجموعه اینها حاکی از عزم و اراده جدی بانک رفاه کارگران برای مشارکت در حل این چالش دارد که مشکلاتی جدی برای کشور ما ایجاد کرده است و امیدواریم که بانک رفاه کارگران و سازمان تأمین‌اجتماعی با هم‌افزایی بتوانند نقش مهمی در مانع‌زدایی از این مسئله ایفا کنند.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>