کد خبر: ۱۳۴۸۵
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۶

تقدیر کمیته امداد امام خمینی از مدیران صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران با حضور در بانک پارسیان، از مدیران و کارکنان صندوق قرض‌الحسنه این بانک در راستای حمایت از مددجویان کمیته امداد تقدیر کرد.

به گزارش پرشین خبر از روابط عمومی بانک پارسیان؛ سید ابوالفضل پرپنچی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در این دیدار انی با اهدای لوح سپاس به علیرضا خلیل پور مدیرعامل، سعید نیکخواه معاون اعتبارات و وصول مطالبات، شیما سبز علی تفرشی مدیر اعتبارات و وصول مطالبات و سید صهیب مدنی تنکابنی کارشناس مسئول صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان؛ از تعامل و همکاری ایشان در توانمندی‌سازی مددجویان کمیته امداد قدردانی کرد.
گفتنی است؛ اقدامات بانک پارسیان در راستای ارتقای رفاه و امنیت اقتصادی اقشار جامعه و همچنین توانمندسازی افراد تحت پوشش نهاد‌های حمایتی موجب شد که این بانک طی سال‌های اخیر بهترین عملکرد را در حوزه حمایت از محرومان به نام خود ثبت کند. این افتخار در کنار کسب بالاترین درصد عملکرد در بین بانک‌های کشور در تحقق ۱۰۴ درصدی اهداف بند ب تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ و پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه نمایی روشن از طلایه‌داری این بانک در کارنامه موفق حمایت از نهاد‌های حمایتی دارد.
صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان با اهداف خیرخواهانه و با نیت تأمین نقدینگی و رفع نیاز‌های ضروری اقشار آسیب‌پذیر و با سه هدف اساسی؛ توسعه عدالت اجتماعی، محرومیت‌زدایی و حمایت از نیازمندان را به همراه پشتیبانی از تشکل‌های مردم‌نهاد حمایتی در بانک پارسیان راه‌اندازی گردید که در راستای حرکت به‌سوی عملیات بانکداری اسلامی قدم برمی‌دارد.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>