کد خبر: ۱۳۴۵۶
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۹

تفاهم نامه همکاری بانک رفاه کارگران و صندوق های تابعه وزارت تعاون امضا شد

در راستای افزایش هم‌افزایی در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تفاهم‌نامه‌های جداگانه همکاری بانک رفاه کارگران و صندوق‌های تابعه این وزارتخانه امضاء شد.

به گزارش پرشین خبر به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این تفاهم‌نامه‌ها در حاشیه نشست هم‌افزایی بانک رفاه کارگران و صندوق‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شرکت‌های تحت نظارت که عصر روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه با حضور دکتر مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزارتخانه، دکتر موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و جمعی از مدیران این وزارتخانه، سازمان و صندوق‌ها برگزار شد، به امضای دکتر للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران از یک سو و دکتر مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، دکتر برقراری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، دکتر کاظمی مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و مهندس نوعی مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی آینده‌ساز از سوی دیگر رسید. 
بر اساس این گزارش، دکتر للـه‌گانی طی سخنانی در این مراسم با بیان اینکه هم‌افزایی در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منجر به ارتقای بهره‌وری فعالیت‌ها می‌شود خاطرنشان کرد: حجم قابل توجهی از اقتصاد کشور در این وزارتخانه مدیریت می‌شود و بدون شک با توسعه همکاری‌های متقابل در وزارتخانه، بهره‌وری فعالیت‌ها افزایش می‌یابد. 
مدیرعامل بانک رفاه کارگران تصریح کرد: بانک رفاه کارگران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های تجاری کشور، در سال‌های اخیر فعالیت‌ها و ظرفیت‌های کاری خود را توسعه بخشیده و از این طریق دستاورد‌های ارزشمندی کسب کرده است و این آمادگی را دارد تا از مسیر هم‌افزایی با سازمان‌ها و صندوق‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، همیار ارزشمندی برای این وزارتخاته در راستای تحقق اهداف توسعه‌ای آن باشد. 
دکتر للـه‌گانی در پایان تصریح کرد: بانک رفاه کارگران با در اختیار داشتن بسته‌ای جامع از خدمات تسهیلاتی، اعتباری، حمایتی، ارزی، سرمایه‌گذاری، فناوری اطلاعات، بیمه‌ای و... آمادگی دارد همکاری‌های متقابل خود با سازمان‌ها و صندوق‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را گسترش داده و با امضای اینگونه تفاهم‌نامه‌ها تعاملات فی‌مابین را افزایش و گام‌های اثربخشی در این مسیر برداریم.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>