کد خبر: ۱۳۴۴۵
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۴
مدیر عامل بانک شهر:

اقدامات بانک شهر در پیشبرد اهداف مدیریت شهری انکار ناپذیر است

مدیر عامل بانک شهر با اشاره به این که، اقدامات بانک شهر در پیشبرد اهداف مدیریت شهری، توسعه و آبادانی شهر‌ها انکار ناپذیر است گفت: بانک شهر در راستای تحقق شعار سال به نام "جهش تولید با مشارکت مردم" برنامه ریزی منسجمی داشته و از تمام ظرفیت‌ها در این خصوص استفاده خواهد کرد.

به گزارش پرشین خبر به نقل از روابط عمومی بانک شهر، دکتر سیدمحمدمهدی احمدی در دیدار با شهردار کلانشهر اصفهان و امضای تفاهمنامه همکاری مشترک، افزود: ارتقای خدمات رسانی به مشتریان بانک شهر به ویژه افزایش همکاری با شهرداری‌ها وفعالان اقتصادی از مهمترین اولویت‌های بانک شهر در سال جاری به شمار می‌رود.
وی تصریح کرد: خدمت رسانی بهتر به شهروندان و مشتریان حقیقی و حقوقی بانک شهر جزو رسالت‌های این بانک در استان‌های مختلف بوده که در برنامه‌های سال ۱۴۰۳ پیش بینی شده است.
مدیر عامل بانک شهر یادآور شد: در این راستا از شهرداری‌ها و فعالان اقتصادی کشور و استان اصفهان درخواست می‌شود تا به منظور همکاری بیشتر با بانک شهر و بهره مندی از خدمات گسترده و نوین این بانک برنامه ریزی کنند.
دکتر احمدی با تاکید بر اینکه بانک شهر از طرح‌های عمرانی توسعه‌ای در حوزه مدیریت شهری حمایت و در برخی از این طرح‌ها با شهرداری‌ها مشارکت می‌کند، خاطرنشان کرد: البته برای خروجی مطلوب، بایستی شهرداری‌ها و فعالان اقتصادی نسبت به افزایش همکاری خود با این بانک اقدام کنند.
وی در پایان افزود: بانک شهر منابع تسهیلاتی مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای بخش‌های اقتصادی و سرمایه گذاری را برای شهرداری‌ها و فعالان اقتصادی تامین خواهد کرد.
در ادامه این دیدار علی قاسم زاده شهردار اصفهان نیز با قدردانی از حضور مدیران ارشد بانک شهر در این شهرداری گفت: ارتباط سازنده بانک شهر با شهرداری اصفهان از بدو تاسیس این بانک بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم این روند با توسعه همکاری‌های فی ما بین بیشتر از گذشته باشد.
قاسم زاده با اشاره به نقش بانک شهر در تسهیل امور شهرداری‌های سراسر کشور تصریح کرد: شهرداری اصفهان جهت تسریع در روند اجرای پروژه‌های شهری نیاز به بهره گیری از ظرفیت‌های ارزی و ریالی این بانک دارد و انتظار داریم مدیران این بانک ما را بیش از پیش یاری کنند.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>