کد خبر: ۱۳۳۶۳
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۹

مدیر عامل موسسه اعتباری ملل: پرچم ملل را سربلند نگه داریم

مدیر عامل موسسه اعتبار ملل در جلسه‌ای که با حضور اعضای هیات مدیره، معاونان، و مدیران موسسه برگزار شد، گفت: با مطالعه سازمان‌های پیشرفته دنیا، می‌توان به این مهم دست یافت که تغییر در ساختار سازمان، یکی از اقدامات ضروری برای حفظ، بقا، کارایی، تحول و پیشرفت سازمان محسوب می‌شود.

به گزارش پرشین خبر به نقل از موسسه اعتباری ملل؛ حجه الاسلام امین جوادی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت معصومه سلام الله علیه و گرامیداشت روز دختر و همچنین سالروز ولادت امام هشتم علیه السلام نسبت به ترسیم فعالیت موسسه در سالی که مزین به جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده است پرداخت و افزود: تغییرات سازمانی، اگرچه سخت و دشوار است ولی باید پذیرفت که برای پویایی سازمان در درون و برون، تغییر اجتناب ناپذیر است؛ چراکه تحولات سازمانی، باعث برکت و زمینه ساز پایداری سازمان می‌شود.
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل گفت: عنوان شغلی یک نام به حساب می‌آید. مهم این است که در هر جایگاه و پستی که قرار داریم، بتوانیم نقش فردی خود را در تیم ایفا کنیم.
آقای جوادی، با اشاره به اینکه، همه ما عضو یک خانواده محسوب می‌شویم، یادآور شد: با محبت، مهربانی، معرفت، شرافت، بخشش و گذشت، همدیگر را دوست بداریم؛ چراکه هر یک از ما، در محیط کار خود، می‌توانیم رفتار‌های تاثیرگذاری در روحیه دیگران داشته باشیم.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: تک تک واحد‌های ستادی و شعب، شاخه‌های مستحکم نهال ملل محسوب می‌شوند. هر چقدر ارتباط درون سازمانی منسجم‌تر باشد، بدون شک، ریشه‌های این نهال مستحکم‌تر خواهد شد.
آقای جوادی در پایان گفت: با اهتمام، تلاش، کوشش، همت و همدلی کارکنان صدیق موسسه، در سال‌های گذشته توانستیم عملکرد مطلوبی را شاهد باشیم. امیدواریم در سال جاری، این تلا‌شها تداوم یافته و به برنامه‌های عملیاتی تدوین شده دست یابیم.
در این جلسه، آقایان: مصطفی زاده باقر (به عنوان معاونت مالی)؛ حبیب الله معصومی (به عنوان معاونت اعتباری)؛ محمد محقق طوسی (با حفظ سمت، به عنوان مدیریت کل برنامه ریزی و بهبود رو‌شها)؛ جواد اکبری (به عنوان رئیس اداره آموزش)؛ منصوب شدند.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>