کد خبر: ۱۳۳۳۹
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۸
علی‌آبادی:

مطلقاً فکر نکنید که جنگ دشمن با ما تمام شده است

وزیر صمت گفت: دشمن با تمام قوا به میدان آماده است و مطلقاً فکر نکنید که جنگ تمام شده است؛ ما نزدیک قله‌ایم و باید تمام ظرفیت‌های خود را بسیج کنیم.


به گزارش خبرنگار مهر، «عباس علی‌آبادی» وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز دوشنبه (۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳) در همایش گرامی‌داشت مقام استاد و نقش اساتید در گام دوم حرکت جهادی و علمی که در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد اظهار کرد: حکماً و بزرگان، انسان را خلاصه کائنات معرفی کرده‌اند و انسان الهی را خلاصه همه آدمیان دانسته‌اند.

وی افزود: با چهار مورد انسان به کمال می‌رسد که شامل قول نیک، فعل نیک، اخلاق نیک و معرفت است.

وزیر صمت با بیان اینکه انسان آمده که به معرفت برسد گفت: از دیدگاه استاد مطهری، در انسان کامل، تمامی ویژگی‌ها به یک اندازه رشد کرده است.

علی‌آبادی با بیان اینکه مقصد دانشگاه امام حسین علیه السلام کمک به جمهوری اسلامی است افزود: مأموریت‌های اولیه و ثانویه دانشگاه امام حسین (ع) باید در یک راستا باشد؛ امروز ما پاسدار حریم ولایت هستیم، لذا باید درد و مطالبات مردم را بشنویم.

وزیر صمت گفت: جهش تولیدی در دو مرحله کمی و کیفی بوده که باید هر دو امر را در یک جهت پیش ببریم؛ شعار امسال تنها برای سال ۱۴۰۳ نیست و باید به سمت حداکثرسازی مشارکت عامه مردم در بحث تولید برویم.

علی‌آبادی اظهار کرد: باید به سمتی برویم که مردم را در بحث تولید به میدان بیاوریم تا در این امر مهم مشارکت حداکثری داشته باشند.

وزیر صمت گفت: دشمن با تمام قوا به میدان آماده است و مطلقاً فکر نکنید که جنگ تمام شده است؛ ما نزدیک قله‌ایم و باید تمام ظرفیت‌های خود را بسیج کنیم.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>