کد خبر: ۱۳۳۰۳
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۰
استاندارد استان کرمان:

از فروش و پیش فروش خودروی MVM X ۵۵ PRO جلوگیری می شود

مدیر کل استاندارد استان کرمان گفت: خواسته شده که تبلیغات خودروی MVM X ۵۵ PRO جمع آوری شود و از فروش و پیش فروش این خودرو هم جلوگیری می‌شود.

به گزارش پرشین خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کرمان؛ مسلم بسیج روز یکشنبه در خصوص ادامه روند تعلیق تایید نوع خودرو MVM X ۵۵ PRO اظهار کرد: مطابق ماده ۱۵ قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد "هرگاه اجرای استاندارد در مورد کالا‌ها و خدماتی، اجباری اعلام شود پس از انقضای مهلت‌های مقرر، تولید، تمرکز، توزیع و فروش این گونه کالا‌ها و خدمات بدون علامت استاندارد و یا بدون تایید سازمان، ممنوع است و کالا‌های مربوطه توقیف و با متخلف طبق ماده ۴۰ این قانون برخورد می‌شود".
وی افزود: بر اساس بند ۶ تعهدات ۱۵ ماده‌ای خودروسازان که در نشست ۱۱۵ شورای عالی استاندارد مورد تایید قرار گرفته است "خودروسازان متعهد می‌شوند تا پیش از دریافت تایید نوع از پیش فروش خودرو‌ها اکیدا خودداری کرده و به محض تعلیق یا ابطال تایید نوع، استفاده از هرگونه مطالب تبلیغاتی را متوقف کنند".
مدیر کل استاندارد استان کرمان اضافه کرد: در این خصوص به مدیریت شرکت مدیران خودرو اعلام شد ضمن جمع آوری تبلیغات انجام شده در سطح کشور از انجام هر گونه تبلیغات در خصوص خودرو یاد شده خودداری کند.
مدیر کل استاندارد استان کرمان به همراه بازرسان و کارشناسان این اداره کل طی روز‌های گذشته از خطوط تولید شرکت مدیران خودرو بازدید کردند که مشروح این خبر با تیتر بازرسان استاندارد به مدیران‌خودرو رفتند روی شبکه ایرنا قابل مشاهده است.
طی روز‌های گذشته فیلمی از جداشدن اکسل (محور) خودرو ام وی ام ایکس ۵۵ پرو در اتوبان قم - کاشان در فضای رسانه‌ای کشور منتشر شد.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>