کد خبر: ۱۲۸۶۹
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۶
سرپرست بانک سینا:

مهم ترین هدف بانک سینا در سال ۱۴۰۳ جذب منابع و افزایش سهم بازار است

سرپرست بانک سینا با اشاره به این که، جذب منابع و افزایش سهم بازار بانک سینا، در رأس برنامه‌های کاری این بانک است گفت: اصلی‌ترین رکن برای ادامه حیات هر بانک، ورود منابع مالی است و در شرایط کنونی، اولویت و هدف اصلی بانک سینا، بهبود و تقویت روند جذب منابع است.

به گزارش پرشین خبر به نقل از روابط‌ عمومی بانک سینا، علی ابدالی، سرپرست بانک سینا در نشست با اعضای هیئت‌عامل و مدیران مناطق این بانک افزود: بانک با منابع زنده است و به میزان منابع شناخته می‌شود و با تقویت منابع، سایر برنامه‌های بانک امکان پیاده‌سازی و تحقق بهتری پیدا می‌کنند.
وی تأکید کرد: در بانک سینا در شرایط فعلی، تغییری در سیاست‌ها، ساختار و برنامه‌های بانک نخواهیم داشت، اما در آینده با هم‌فکری مدیران و متناسب با نیاز‌های کسب‌وکاری جامعه، در صورت نیاز تغییرات سیاستی، ساختاری و عملیاتی رخ خواهد داد.
سرپرست بانک سینا تصریح کرد: امروزه در صنعت بانکداری، ارائه خدمات مطلوب به گروه‌های مشتریان در گرو تقویت زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و برنامه‌های نوین کسب‌وکاری بانک‌هاست که در این حوزه‌ها نیز به تلاش‌های جدی‌تری در مسیر توسعه و بهبود بانک نیاز داریم.
وی ضمن اشاره به سیاست‌های انقباضی و محدودیت‌های مرتبط با منابع و مصارف در شبکه بانکی، تأکید کرد: با وجود مدیران باتجربه و توانمند در بانک سینا ضرورت دارد با همدلی و همت مضاعف کلیه کارکنان، در جهت تحقق اهداف ترسیم‌شده گام برداریم.
در ادامه، چنگیز مروج، قائم‌مقام مدیرعامل بانک سینا طی سخنانی بر لزوم برنامه‌ریزی و جدیت کارکنان در جهت جذب منابع ارزان‌قیمت و تلاش در راستای بهینه‌سازی ترکیب منابع، تأکید کرد.
خلیل‌اله مهرابی، معاون بانکداری بانک سینا نیز گزارشی از وضعیت عملکرد مناطق بر اساس شاخص مانده منابع ارائه کرد و مدیران مناطق نیز دغدغه‌ها و مشکلات مناطق را مطرح کردند.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>