کد خبر: ۱۲۸۱۵
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۶

کمیته اجرایی همایش ملی بهره وری ایران تشکیل شد

همایش ملی بهره‌وری ایران ۱۴۰۳، روز سه‌شنبه اول خرداد ماه همزمان با روز ملی بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف برگزار می‌شود که کمیته اجرایی این همایش تشکیل شد.

به گزارش پرشین خبر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، امسال این همایش با شعار «ایران قوی، ایران بهره‌ور» و با حضور جمعی از مقام‌های دولتی، اساتید، متخصصان و صاحبنظران حوزه بهره‌وری برگزار خواهد شد.
در همین راستا، سیدعلی تفرشی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اداری و استخدامی کشور؛ مهدی علی‌مددی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت؛ هادی اصلان‌زاده، معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ سیدمحمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ هوشنگ محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهادکشاورزی؛ رضا خواجه نائینی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و دارایی؛ محمدعلی زهره‌ای معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی و مهدی مشفق رئیس امور حوزه ریاست، روابط عمومی و بین‌الملل سازمان اداری و استخدامی کشور به‌عنوان اعضای کمیته اجرایی همایش فعالیت خواهند داشت.
در حاشیه این همایش، نخستین نمایشگاه تخصصی «ایران بهره‌ور» در روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت و اول خرداد در تالار وحدت برگزار خواهد شد. محور‌های این نمایشگاه «فناوری اطلاعات و ارتباطات»، «آب و محیط زیست»، «راه و شهرسازی»، «صنعت و معدن»، «انرژی»، «کشاورزی» و «خدمات» است.
بر اساس این گزارش، تأثیر بهره‌وری در جهش تولید با مشارکت مردم، بهره‌وری در برنامه پنج‌ساله هفتم کشور و توسعه جریان نوآوری بهره‌ور از محور‌های این همایش یک روزه هستند.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>