email
save
کد خبر: ۱۱۰۸۲
۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۴
رییس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی:

اطلاع رسانی ناقص در ماجرای پیدا شدن گوشت الاغ در یک هتل مشهد

رییس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی گفت: در ماجرای پیدا شدن گوشت الاغ که چند روز اخیر انتشار یافت این ماجرا نادرست و ناقص اطلاع رسانی شده بود، زیرا حتی یک گرم از این گوشت به مصرف نرسید.

به گزارش پرشین خبر؛ محمود مادرشاهیان در گفتگو با خبرنگاران افزود: مقداری گوشت از طرف یک قصاب به یکی از هتل‌های اطراف حرم مطهر رسیده بود که بازرس دامپزشکی و مدیر هتل قبل از مصرف متوجه شدند آن گوشت مربوط به الاغ است و بلافاصله این موضوع را اطلاع دادند و حتی یک گرم از این گوشت استفاده نشد.

وی ادامه داد: شخصی که این خبر را منتشر کرد بدون دانستن جزییات موضوع، اقدام به کار غیر حرفه‌ای کرد و توضیحات جامعه هتل‌داران را نشنید.

رییس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی همچنین گفت: طی نوروز ۶۰۶ مورد بازرسی در هتل‌ها انجام شد و هیچ تخلفی در این بازرسی‌ها مشاهده نشد. در همه هتل‌ها نماینده دامپزشکی نیز مستقر است و نظارت را کامل انجام می‌دهد.

وی اظهار کرد: در تعطیلات نوروزی هتل‌های کلانشهر مشهد با تخفیف ویژه به پذیرش مسافر اقدام می‌کنند و برای تعطیلات عید فطر نیز ۳۰ درصد تخفیف ویژه خانواده‌هایی که به این شهر می‌آیند در نظر گرفته شده است.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>