کد خبر: ۱۱۰۴۰
۰۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۰

دیدار نوروزی مدیران بانک ایران زمین از شعب پایتخت

با فرارسیدن سال ۱۴۰۳ و عید نوروز، مدیران ارشد بانک ایران زمین به همراه مدیران امور شعب و امور روابط عمومی این بانک از شعب شهر تهران بازدید کردند.

به گزارش پرشین خبر به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین؛ عبدالمجید پورسعید هدف از این دیدار را تجدید میثاق و پیمانی دوباره با همکاران شعب بیان کرد و گفت: کارکنان شاغل در شعب با همت و درایت محیط اطراف شعب را بررسی کرده و با معرفی دقیق خدمات به کسبه و سازمان‌های محل، آن‌ها را ترغیب به افتتاح حساب و دریافت سرویس‌های بانک می‌کنند.
رئیس هیأت سرپرستی بانک ایران زمین همبستگی میان همکاران ستاد و شعب را عامل اصلی موفقیت بانک ایران زمین بیان کرد و افزود: انجام کار تیمی و مشارکت در امور بین تمامی واحد‌های بانک، بی شک باعث تسریع در ارائه خدمات به مشتریان و رضایت آنان خواهد شد.
قدرت اله عبداللهی عضو هیأت سرپرستی بانک ایران زمین در دیدار با کارکنان شعب تلاش و استمرار در یادگیری و آموزش مفاهیم بانکی را از اولویت‌های مدیریت ارشد بانک در سال جدید بیان کرد و گفت: مدیران ادارات مرکزی، روسا و معاونین شعب باید با آخرین مطالب و مفاهیم بانکی آشنا بوده تا بتوانند آن را به همکاران زیر مجموعه خود آموزش و آگاهی همکاران را افزایش دهند.
در این دیدار ضمن بررسی عملکرد شعب، راهکار‌های مناسب در جهت ارائه خدمات مطلوب از سوی مدیریت ارشد بانک به همکاران داده شد.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>