email
save
کد خبر: ۱۱۰۲۷
۰۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۷

رگبار باران و وزش باد شدید در شرق و شمال شرق کشور

کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار باران و وزش باد شدید در نیمه غربی اصفهان، جنوب یزد، شرق لرستان، شمال فارس، ارتفاعات کرمان، برخی از مناطق چهارمحال و بختیاری و شرق و شمال شرق کشور خبر داد.

به گزارش پرشین خبر؛ فریبا گودرزی وضعیت جوی و آب و هوای امروز و روز‌های آتی را تشریح کرد و گفت: امروز در نیمه غربی اصفهان، جنوب یزد، شرق لرستان، شمال فارس، ارتفاعات کرمان، برخی نقاط شرق و شمال شرق کشور و برخی از مناطق چهارمحال و بختیاری، رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی شده که بارش‌ها در ارتفاعات به شکل برف خواهد بود.
به گفته کارشناس هواشناسی، فردا در خراسان رضوی و جنوبی و برخی نقاط یزد، کرمان و اصفهان این شرایط برقرار است و شنبه برخی نقاط فارس، چهارمحال وبختیاری، کهگیلویه وبویراحمد و برخی مناطق آذربایجان شرقی و غربی این شرایط را تجربه می‌کنند.
گودرزی ادامه داد: بارش‌ها تا اواسط هفته آتی با شدت و ضعف ادامه دارد.
وی افزود: برای ۳ روز آینده در شرق کشور وزش باد‌های شدید همراه با گردوخاک رخ می‌دهد و آب‌های جنوب کشور امروز و فردا مواج و متلاطم است.
کارشناس هواشناسی برای شمال شهر تهران، امروز بارش‌های پراکنده و گاهی وزش باد پیش‌بینی کرد و گفت: فردا هم پدیده غالب در تهران وزش باد شدید است.
وی افزود: بیشینه دمای پایتخت امروز به ۱۸ درجه می‌رسد.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>