email
save
کد خبر: ۱۰۸۴۶
۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۳
در روز‌های ۶ تا ۸ فروردین ۱۴۰۳ صورت می‌گیرد.

حضور دانش بنیان های ایرانی در نمایشگاه تجهیزات نفت و پتروشیمی چین

پاویون شرکت‌های دانش بنیان ایران در بیست‌وسومین نمایشگاه فناوری و تجهیزات نفت و پتروشیمی چین (cippe ۲۰۲۴) در روز‌های ششم تا هشتم فروردین ماه ۱۴۰۳ برپا می‌شود.

به گزارش پرشین خبر، در نمایشگاه فناوری و تجهیزات نفت و پتروشیمی چین که در محل نمایشگاه بین‌المللی چین واقع در پکن برگزار خواهد شد، شرکت‌های بزرگ فعال در صنایع نفت و پتروشیمی حضور داشته و به عرضه جدیدترین محصولات و دستاورد‌های خود می‌پردازند.

در این نمایشگاه پاویون ایران دایر خواهد شد و ۹ شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، ضمن عرضه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فناورانه خود، محصولات خود را نیز به نمایش خواهند گذاشت.

این شرکت‌های دانش بنیان ایرانی در حوزه‌های طراحی، مهندسی و ساخت تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی، طراحی و ساخت تجهیزات جایگاه‌های CNG، ساخت و تولید قطعات نیروگاهی و پتروشیمی و طراحی و ساخت و نصب انواع مبدل‌های حرارتی، مخازن تحت فشار، بویلر‌های فایر تیوب فعالیت دارند.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>