email
save
کد خبر: ۱۰۷۷۴
۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۳
خستگی امان ما را بریده است.

واکنش روزبه چشمی به خط خوردنش از تیم ملی فوتبال ایران

هافبک تیم استقلال با بیان اینکه فشار زیادی بر روی ما است و خستگی باعث شده نتوانیم عملکرد بالایی داشته باشیم گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

به گزارش پرشین خبر، روزبه چشمی در خصوص پیروزی یک بر صفر تیمش برابر هوادار تهران گفت: بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم برنده از زمین خارج شویم. متاسفانه خستگی و فشار زیادی باعث شده تا نتوانیم آن طور که می‌خواهیم بازی کنیم امیدوارم بعد از تعطیلات با بازی‌های بهتر هواداران را باز هم خوشحال کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا مشکلات مالی در نتایج شما تاثیرگذار است گفت: مشکلات همیشه وجود داشته، ولی ما با تلاش زیاد بازی‌ها را می‌بریم تا همچنان صدرنشین باقی بمانیم، ولی امیدواریم هر چه زودتر مشکلات مالی بازیکنان برطرف شود.

وی در خصوص عدم دعوت او به تیم ملی هم گفت این تصمیم کادر فنی تیم ملی است و من به آن احترام می‌گذارم. شاید سن من بالا رفته (با خنده) که به تیم ملی دعوت نشده ام، اما آرزو می‌کنیم که تیم ملی فوتبال کشورمان موفق باشد و بتواند در مقدماتی جام جهانی نتایج خوبی کسب کند.

چشمی در پایان خاطرنشان کرد: ما در سال ۱۴۰۲ مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم، اما با تمام وجود برای استقلال بازی کردیم و تلاش می‌کنیم در سال جدید با ارائه بازی‌های بهتر به هدفمان که قهرمانی است دست پیدا کنیم.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>