کد خبر: ۱۰۷۴۱
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۰

سایپا سیتروئن موفق به شکستن رکورد تولید 5 سال گذشته خود شد

معاون برنامه‌ریزی و لجستیک شرکت سایپا سیتروئن گفت: این شرکت در اسفندماه سال جاری موفق شد از رکورد ۱۱۲ هزار و ۱۱۲ دستگاهی پنج‌ سال گذشته خود عبور کند.

به‌ گزارش پرشین خبر به نقل از سایپانیوز، شهرام عبرانی با اعلام این خبر گفت: در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۲ و با تلاش و همت تمامی همکاران در شرکت سایپاسیتروئن، این شرکت توانست در سال ۱۴۰۲ با تولید ۱۱۶ هزار و ۶۱۱ دستگاه خودرو، از مجموع تولید پنج سال گذشته خود عبور کند.

او افزود: این شرکت در سال ۹۸ تعداد ۱۰۱ هزار و ۱۷۸ دستگاه خودرو تولید کرده و در سال ۹۹ تعداد تولید آن به ۱۱۲ هزار و ۱۱۲ دستگاه رسیده ا ست.

وی گفت: در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ نیز به ترتیب تعداد تولیدات آن ۱۰۹ هزار و ۱۰۹ دستگاه و ۱۱۰ هزار و ۱۱۰ دستگاه خودرو بوده است.

سایپا سیتروئن موفق به شکستن رکورد تولید پنج‌ سال گذشته خود شد
عبرانی تصریح کرد: شرکت سایپاسیتروئن توانست با تولید ۱۱۶ هزار و ۶۱۱ دستگاه از محصولات برند سایپا در سال ۱۴۰۲ رتبه دوم میزان تولید در بین سایت‌های تولیدی گروه خودروسازی سایپا را به دست آورده و بالاترین میزان تولید در پنج سال گذشته در شرکت سایپاسیتروئن را ثبت کند.
او با بیان اینکه، رسیدن به این موفقیت، حاصل تلاش شبانه‌روزی تمامی کارکنان شرکت سایپاسیتروئن است، از رشد تولید محصولات این شرکت به میزان ۶ درصد در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد و ابراز امیدواری کرد با همت و تلاش تمامی کارکنان و پشتیبانی و حمایت‌های مدیریت ارشد شرکت، در سال آتی نیز شاهد رشد و موفقیت‌های بیشتر در عرصه‌های مختلف در شرکت سایپاسیتروئن باشیم.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>