email
save
کد خبر: ۴۰۴۵
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۸
وزارت ارتباطات منتشر کرد؛
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای انتخاب یک نام، عنوان یا عبارت کوتاه برای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها فراخوانی منتشر کرد.

به گزارش پرشین خبر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، توسعه اینترنت پرسرعت بر بستر فیبرنوری یکی از اولویت‌های مهم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم به شمار می‌رود.
از این‌رو وزارت ارتباطات در فراخوانی در نظر دارد برای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها، یک نام، عنوان یا عبارت کوتاهی را برگزیند.
در فراخوانی که مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به همین منظور منتشر کرده است از فعالان، صاحب نظران، متخصصان و افراد علاقمند دعوت شده تا اسامی پیشنهادی خود را حداکثر تا تاریخ ۱۵ آذر ماه در تمام پیام‌رسان‌های داخلی به شماره ۰۹۰۵۵۰۹۴۸۰۳ و یا به نشانی publicrelation@ict.gov.ir ارسال کنند.
بر اساس این فراخوان اسامی و یا عناوین ارسال شده باید فارسی و کوتاه، مرتبط با توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات و داری همخوانی با نوع پروژه مورد نظر باشد.
همچنین این نام، عنوان یا عبارت کوتاه باید دارای مضامین امیدبخش، آینده‌نگر، دارای تأثیرگذاری بوده و بیانگر ارائه خدمت به مردم باشد.
علاوه بر آن می‌توان از مضامین و اصلاحات مرتبط با پروژه فناوری اطلاعات و ارتباطات استفاده شود.
بنا به فراخوان منتشر شده، به اسم، عنوان یا عبارت برگزیده هدیه نفیسی تعلق می‌گیرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ادامه >>