کد خبر: ۴۰۲۵
۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۸

بانک توسعه تعاون نقش مهمی در تامین مالی بخش تعاون دارد

مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون گفت: در دو سال فعالیت دولت سیزدهم، بانک توسعه تعاون نقش مهمی در تامین مالی بخش تعاون داشته است که قابل مقایسه با گذشته نیست.

به گزارش پرشین خبر؛ البرز محمدی در کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی؛ تجهیز منابع کم هزینه با رویکرد بازاریابی افزود: ارتباط و هماهنگی ای که در طول دو سال گذشته در سطح ستاد و صف بانک توسعه تعاون اتفاق افتاده موجب شده است که ذینفعان بخش تعاون رضایت زیادی از نهاد مالی بخش تعاون داشته باشند.
وی گفت: صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون جزئی از بانک توسعه تعاون است و اگر همراهی همکاران بانک نباشد ما نمی‌توانیم وظایفمان را در صندوق انجام دهیم.
وی ادامه داد:تعامل بانک و صندوق در ۱۷ ماه گذشته نشان می‌دهد که تعاونی ها نفع خوبی از این همکاری برده اند.
محمدی بیان کرد: ۳۵ درصد از ضمانت نامه های صادره از سوی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون در دولت سیزدهم اتفاق افتاده است.
وی اعلام کرد: همراهی و کمک همکاران بانک توسعه تعاون در استان‌ها می تواند سطح و حجم‌ خدمت رسانی به بازیگران عرصه تعاون را گسترش دهد.
مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون با تقدیر از همکاری مدیران استانی بانک توسعه تعاون گفت: در روزهای آینده برای تسهیلات خرد بخش تعاون نیز ضمانت نامه الکترونیکی صادر می شود.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>