کد خبر: ۳۹۶۹
۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۸
عملیات پیش راه‌ اندازی واحد جداسازی ۴۶۰۰ پتروشیمی ارغوان گستر جهت خالص‌سازی پروپیلن گرید شیمیایی و تولید پروپیلن گرید پلیمری با حضور مدیر عامل صنایع پتروشیمی خلیج‌ فارس آغاز شد.

به گزارش پرشین خبر به نقل از روابط‌ عمومی شرکت پتروشیمی ارغوان گستر ایلام عصر دیروز با حضور دکترعلی عسکری و مدیران ارشد هلدینگ خلیج‌فارس، عملیات پیشه‌ اندازی این واحد با تلاش متخصصان داخلی و در سرویس  قرارگرفتن خطوط یوتیلیتی (هوا، هوای ابزار دقیق، بخار و...) به طور رسمی آغاز شد.
در این بازدید مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، با بیان اینکه ایلام سرزمین فداکاری و دروازه عتبات‌ عالیات است، وجود چنین شرکت‌هایی را منشأ خیر و برکت دانست و با اشاره به نیاز کشور به محصول پلی‌پروپیلن و واردات آن، راه‌اندازی شرکت پتروشیمی ارغوان گستر ایلام را یکی از اهداف هلدینگ خلیج‌فارس به‌ منظور تأمین بخشی از این نیاز داخل عنوان کرد.
علی عسکری با ابراز رضایت از پیشرفت پروژه شرکت پتروشیمی ارغوان گستر ایلام، دستوراتی جهت تأمین مالی به‌ منظور تکمیل و راه‌اندازی این پروژه داد.
در این بازدید نشان‌زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار هلدینگ خلیج‌فارس، رشید قانعی مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج‌فارس، مهرداد عظیمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای و جمعی از مدیران استانی حضور داشتند.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار روز
ادامه >>