email
save
کد خبر: ۱۶۲۳۱
۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۵
رستمی خبر داد.

دپو شیر خشک یارانه ای در کشور تا ماه

مدیرکل امور فراورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو با اشاره به دپوی دو ماهه شیرخشک‌های یارانه‌ای در شرکت‌های پخش، گفت: این دپو تا سه ماه افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش پرشین خبر، علیرضا رستمی اظهار کرد: وضعیت ذخیره شیرخشک یارانه‌ای در کشور مناسب است و بنا بر محاسبات اداره کل طبیعی، سنتی و مکمل نباید در هیچ نقطه از کشور با کمبود در حوزه شیرخشک‌های یارانه مواجه باشیم، علاوه بر این موجودی این شیرخشک‌ها به اندازه دو ماه در شرکت‌های پخش دپو شده است.

وی افزود: همچنین مکاتباتی با معاونت‌های غذا و داروی سراسر کشور صورت گرفته است با توجه به تولید مناسب شیرخشک توسط تولیدکنندگان، در صورتی که میزان دپوی شیرخشک معاونتی به کمتر از دو ماه رسید، مراتب به سازمان غذا و دارو اعلام و اقدامات لازم در جهت تأمین آن انجام شود.

مدیرکل امور فراورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو با بیان اینکه در تلاش هستیم تا میزان دپوی شیرخشک یارانه‌ای دو ماهه را افزایش دهیم، عنوان کرد: با همکاری معاونت‌های غذا و داروی سراسر کشور در صورت آمادگی انبار آنها، دپوی یک ماهه دیگر نیز در به این میزان اضافه خواهد شد و به این ترتیب میزان دپوی شیرخشک به سه ماه افزایش می‌یابد.

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>