کد خبر: ۱۶۱۹۶
۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۱
مدیر عامل پتروشیمی کارون:

هدف پتروشیمی کارون تامین نیاز داخلی صنعت پلی یورتان به ایزوسیانات است

مدیر عامل پتروشیمی کارون در بازدید اولین گروه از مشتریان صنایع پایین‌ دست و مصرف‌ کننده ایزوسیانات شرکت پتروشیمی کارون گفت: هدف از ساخت این مجتمع تأمین نیاز داخلی صنایع پایین‌دست صنعت پلی‌یورتان به ایزوسیانات بود و ما مصمم هستیم تا به این هدف دست یابیم.

به گزارش پرشین خبر از روابط عمومی پتروشیمی کارون، علیرضا صدیقی زاده در این بازدید ضمن تشریح شکل‌گیری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر و متعاقب آن مجتمع پتروشیمی کارون افزود: در این‌ خصوص ما با شناسایی نیاز بازار و مصرف‌کنندگان زنجیره ارزش پلی‌یورتان با تحقیق و پژوهش در خصوص دستیابی به تکنولوژی تولید محصولات موردنیاز این زنجیره اقدامات ارزشمندی را انجام داده‌ایم و با اعتماد به جوانان، توانستیم به تکنولوژی تولید گرید‌های مختلف ایزوسیانات دست پیدا کنیم.
وی رمز این موفقیت را در چابک‌سازی سازمان، اعتماد به نیرو‌های نخبه و جوان و استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان در تأمین تجهیزات دانست و اظهار امیدواری کرد با راه‌اندازی قریب‌الوقوع طرح هایکو بتوانیم به تولید پایدار و مطمئن دست یابیم.
مدیرعامل پتروشیمی کارون یکی از اهداف این بازدید را آشنایی هر چه بیشتر مشتریان با فرایند بسیار سخت و پیچیده تولید گرید‌های مختلف ایزوسیانات برشمرد و از همراهی مشتریان و شرکای تجاری این شرکت تشکر و قدردانی کرد.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>