کد خبر: ۱۶۰۸۰
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۴
طی سه ماه ابتدای سال جاری؛

110 کیلومتر لوله گذاری آب و فاضلاب در اصفهان اجرا شد

مدیرعامل آب و فاضلاب استان اصفهان از اجرای حدود ۸۵ کیلومتر لوله‌گذاری آب و ۲۵ کیلومتر لوله گذاری فاضلاب طی سه ماه سال جاری خبرداد.

به گزارش پرشین خبر؛ حسین اکبریان حجم اجرای لوله گذاری آب را طی سال جاری ۱۲ درصد بیش از برنامه پیش بینی شده دانست و اظهار داشت: در این مدت بیش از ۴۴ کیلومتر توسعه و ۱۹ کیلومتر اصلاح شبکه آب انجام شده و همچنین بیش از ۲۱.۵ کیلومتر نیز خطوط انتقال آب اجرا شده است.

وی جمعیت تحت پوشش آب شهری و روستایی استان اصفهان را بیش از ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر عنوان کرد و افزود: ۱۰۲ شهر و ۹۶۸ روستا در استان تحت پوشش خدمات شرکت آبفا هستند.

اکبریان در خصوص عملکرد لوله گذاری فاضلاب در استان ادامه داد: بیش از دو کیلومتر خطوط اصلی، حدود ۱۵ کیلومتر خطوط فرعی و بیش از ۱.۷ کیلومتر خطوط انتقال در بخش فاضلاب اجرا و بیش از ۶ کیلومتر نیز اصلاح در بخش فاضلاب انجام شده است که در صورت تأمین بودجه این روند با سرعت بیشتری ادامه پیدا می‌کند.

مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره آبفای استان اصفهان با بیان اینکه خدمت بی وقفه از وظایف اصلی کارکنان این شرکت است، خاطر نشان ساخت: دغدغه نیرو‌های متخصص و متعهد این شرکت همواره ارتقا خدمات و کسب رضایت مردم بوده است.

ارسال نظر