کد خبر: ۱۶۰۴۰
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۱

سهندپارس خودرو پلاک ملی شد

اولین سری از خودرو‌های سهند پارس‌ خودرو موفق به دریافت پلاک ملی شدند و خودرو‌های ثبت‌ نامی به موقع تحویل مشتریان می‌شود.

به گزارش پرشین خبر سایپا نیوز، خودرو سهند با گذراندن فرآیند‌های اخذ پلاک و اخذ استاندارد‌های سازمان استاندارد و محیط زیست مجوز شماره‌گذاری و پلاک ملی را دریافت کرد.
بنابر این گزارش، با اخذ مجوز‌های پلاک ملی برای خودرو سهند، در راستای مشتری مداری و تکریم متقاضیان، تحویل این خودرو طبق برنامه اعلامی به مشتریان انجام خواهد شد.
سهند پارس‌خودرو در شش مدل تولید خواهد شد که اولین مدل این خودرو با نام سهند S و با امکانات پایه در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. طراحی جذاب و به‌روز در نمای خارجی و فضای داخلی، تنوع مدل‌های محصول، انطباق با آخرین استاندارد‌های ایمنی و زیست محیطی، ارائه امکانات متنوع نظیر سیستم چندرسانه‌ای تصویری، سانروف، سیستم‌های ایمنی به‌روز، نظیر سیستم الکترونیک کنترل پایداری و ... در مدل‌های متنوع سهند، یک سدان اقتصادی با کیفیت را روانه بازار خواهد کرد.
تولید سهند در خطوط تولید شرکت پارس‌خودرو که کیفیت محصولات آن همواره مورد تأیید مشتریان بوده است و عرضه آن با تیراژ بالا و قیمت مناسب، از مزایای این محصول است.

 

ارسال نظر
اخبار روز
ادامه >>