email
save
کد خبر: ۱۵۸۲۵
۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۵

سازمان تامین اجتماعی با شعار "هوشمندی در مسیر آینده سازی" در نمایشگاه الکامپ

سازمان تأمین‌ اجتماعی با تمرکز بر استفاده از ظرفیت‌های فناوری و اطلاعات و هوشمندسازی برای ارائه خدمات مطلوب در دو حوزه بیمه و سلامت، در بیست‌ و هفتمین نمایشگاه الکامپ حضور دارد.

به‌ گزارش پرشین خبر از روابط‌ عمومی سازمان تأمین‌ اجتماعی، سازمان تأمین‌ اجتماعی به‌عنوان بزرگ‌ترین نهاد بیمه‌گر کشور که با بیش از ۴۷ میلیون نفر از جمعیت کشور در ارتباط است، در این نمایشگاه علاوه بر ارائه بخشی از دستاورد‌ها و طرح‌های حوزه هوشمندسازی و فناوری و اطلاعات، با شعار هوشمندی در مسیر آینده‌سازی تلاش دارد تا از طریق ارتباط مستقیم با مراکز دانشگاهی و خصوصی فعال در حوزه فناوری و اطلاعات، نسبت به اشتراک مسائل و ارائه توانمندی‌های خود اقدام کند.
 در ۲۷‌اُمین نمایشگاه الکامپ که از نهم تا دوازدهم تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، سازمان تأمین‌اجتماعی با شعار "هوشمندی در مسیر آینده‌سازی" حضور خواهد داشت.
براساس این گزارش، در غرفه سازمان تأمین‌اجتماعی در این نمایشگاه، علاوه بر نمایش برخی برنامه‌ها و دستاورد‌های این سازمان در مسیر هوشمندسازی خدمات تأمین‌اجتماعی از جمله نسخه الکترونیک؛ لیست هوشمند حق بیمه، خدمات غیرحضوری بیمه‌ای و درمانی، مدیران و کارشناسان این سازمان چگونگی توسعه و ارتقای این خدمات را برای بازدیدکنندگان تشریح خواهند کرد.
در غرفه سازمان تأمین‌اجتماعی در نمایشگاه الکامپ همچنین نشست‌های متنوعی با دانشگاه‌ها و فعالان حوزه فناوری اطلاعات و فعالان عرصه هوشمندسازی با موضوعات تحول دیجیتال در سازمان تأمین‌اجتماعی، فناوری در صنعت بیمه و خدمات دیجیتال، تأمین‌اجتماعی و هوش مصنوعی و نیز تأمین‌اجتماعی و ارتباطات هوشمند تدارک دیده شده است.
غرفه سازمان تأمین‌اجتماعی در این نمایشگاه در میدان تهران، ضلع شمالی سالن ۳۸ و در فضای باز نمایشگاه، در مدت برگزاری این نمایشگاه، پذیرای مخاطبان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه خواهد بود.

 

ارسال نظر